Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől csipásodik ennyire?

Mitől csipásodik ennyire?

Figyelt kérdés
Havanese kutyám van és szörnyen csipásodik. Naponta akár 6-7 alkalommal is kiszedem neki és bórvízzel áttörölgetem a szemét. Van amikor már a szemgolyóján is csipa van.:S Tudtam, hogy a bichonoknak folyhat a szemük, de azért ez már durva, nem?
2012. jún. 1. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
inkább szemcsepp kéne neki,mert gondolom már kötőhártya gyulladása van, mert nem kezeled a gyulladást.vidd dokihoz és kapsz szemcseppet. ne bórvízzel kenegesd
2012. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg valószínű, hogy be van gyulladva. Vidd el dokihoz, biztos majd cseppet!
2012. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltunk vele orvosnál, aki megvizsgálta és azt mondta, hogy semmi baja a szemének, csak ilyen fajta. Ezért kérdeztem itt, hátha tud valaki valamilyen megoldást, hogy csökkentsük a csipásodást/szemfolyást. Miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni "kedves" első?
2012. jún. 1. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem volt rosszindulatú szerintem. Nem biztos egyáltalán, hogy olyan hangsúllyal írta, ahogy te feltételezed. Vidd el szerintem másik orvoshoz.
2012. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"...gondolom már kötőhártya gyulladása van, mert nem kezeled a gyulladást..."


Ezt akármilyen hangsúllyal olvasom elég rosszat feltételez rólam így ismeretlenül, szóval de igen, rosszindulatú volt!

2012. jún. 2. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!