Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ezzel mit akar...

Szerintetek ezzel mit akar mondani? Lent!

Figyelt kérdés
én nem tudom hova tenni de szokott oda jönni hozzám és az orrával nyomja a lábam.. mintha meg akarná törölni az orrát.. meg hogy néha le fekszik elém háttal és "játssza magát". van vele foglalkozva tehát nem azt jelenti hogy nem figyelek rá. vagy keveset foglalkozok? vagy ez mit jelent?
2012. jún. 1. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
az en kutyusom is "torli az orrat" a nadragomba,de o akkor,amikor kajat ker,vagy szeretne hogy simogassan
2012. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig pont azért csinálja, hogy figyelj rá :) Enyém is csinálja, de mivel én vagyok a főnök, én döntöm el mikor a foglalkozás ideje. Nem akkor amikor őkelme odajön simiért :) Mint a falkában, a falkavezér dönti el mikor foglalkozik a többiekkel :)
2012. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azt jelenti, hogy azt akarja, hogy akkor ott és azonnal foglalkozz vele. Ha hagyod magad, a fejedre nő és nem fog hagyni élni. Akkor foglalkozz vele, amikor te jónak látod, ne hagyd, hogy irányítson.
2012. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! egyébként nem szoktam vele olyankor foglalkozni hanem figyelmen kívül hagyom.. csak lehet hogy akkor többet kéne vele foglalkozni és nem jönne vagy az mindig jön?
2012. jún. 1. 15:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki épp olyanja van, hogy foglalkozzanak vele, akkor csinálni fogja. Ha egész nap abajgatod, és abbahagyod fél órára, akkor abban a fél órában fogja csinálni. Az, hogy a kutya mit akar, meg mire van szüksége, két teljesen különböző dolog.
2012. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

elso vagyok

nem mondtam hogy meg szoktam olyankor simizni

mindig figyelmen kivul hagyom

2012. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!


Sztem nem is gyanúsított ilyennel senki sem :)

2012. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg figyelmen kívül kell hagyni. Én pl. el is fordultam tőle, mikor felugrált az érkezésemkor. Levegőnek néztem. Hamar leszokott róla.
2014. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!