Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agresszív kutyáknál érdemes a...

At7tila kérdése:

Agresszív kutyáknál érdemes a Cerberos Kutyaiskolába menni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ti milyen tapasztalatokat szereztetek, amikor az agresszív kutyátokat oda vittétek? És nektek az ár megfelelt, vagy soknak találtátok?

#Cerberos #cerberos kutyaiskola
2012. jún. 1. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

http://www.youtube.com/watch?v=q1b6iZlEHCs

Azt hiszem, ez sokmindent elmond. Amúgy személyes tapasztalatom nincs, futólag ismerem csak a társaságot, de szerintem ha valakik, hát ők helyre tudnak rakni agresszív kutyákat.

2012. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem mindenképp menjetek el!! Az embertől félős, kiskutyákra támadós kiskutyám mára már teljesen szociális, jól nevelt lett, köszönet a Cerbinek! A többi kutyasulihoz képest egyáltalán nem drága az ára szerintem.
2012. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek. :)
2012. jún. 2. 14:35
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Mi is agresszív szocin kezdtünk és nagyon hasznos volt. Nagyon jó szakemberek és csak ajánlani tudom őket. Az áraik pedig nagyon barátiak, a népszigeti iskolában egy fele ilyen hosszú foglalkozás több, mint dupla ennyibe kerül. Ráadásul ők nem zsebrerakják a pénzt, hanem állatvédő egyesületeknek segítenek belőle!
2012. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon sokat segítettetek. (:
2012. jún. 4. 14:32
 6/8 Balta Virág válasza:
71%

Szia!

Én és a vizslám a múlt héten vizsgáztunk a cerberosban!

Az oktatókról csak jót tudok mondani,rengeteget tanultam a kutyákról,az együtt élésről a kutya viselkedéséről mit miért csinál! A módszerük jó és hatékony! Csak ajánlani tudom Őket!

2012. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Sajnálom, hogy ki kell ábrándítsalak, de én nem ajánlom a cerbit. Mi is oda jártunk és borzalmas volt. A történetünket már többször leírtam ide is, de a lényeg az, hogy igazán a cerbis oktatók és módszerek miatt kezdett el a kutyám rettegni az emberektől. Még sajnos számtalan kisebb-nagyobb problémával hagytuk el azt a sulit, amelyek előtte nem voltak jelen a kutyámnál és amelyek bizonyítottan az oktatók nem megfelelő tudása és módszerei miatt alakultak ki. Az ottani kiképzők felelőtlenek, nem jól képzettek és sokszor rossz tanácsot, technikákat is adnak és alkalmaznak. A tükör módszer vált be nálunk, annak köszönhetően szűnt meg csaknem minden gondunk teljesen, melyet a cerbiből hoztunk. Sajnos, hála az előző sulinak, a kutyám még mindig tart az emberektől, és valószínűleg ez már sosem fog elmúlni. A tükör terápián rengeteget fejlődtünk, de fiatalon érte egy nagyon rossz élmény a cerbiben, és ez nem múlik el könnyen. Nem tagadom, bizonyára már segítettek néhány emberen, de nekem több ismerősöm is van, aki felháborodva hagyta ott ezt a sulit. Két gazdival csaknem egyszerre léptük át végleg a kapukat. Ha utána nézel, kérdező, rengeteg negatív véleményt és tapasztalatot találsz róluk. Nagyon sokan hagyták ott azt a sulit a nem megfelelő módszereik miatt, de persze volt, hogy csak némely kutya problémáit nem tudták kezelni. Azok még a jobbik esetbe tartoztak. Mi is egy vagyont otthagytunk, és csak rosszabb lett a helyzet miattuk. Persze a pénzt nem voltak hajlandóak visszatéríteni, de nem is ez a legfontosabb. Igaz, a tükör suli drágább valamivel, de elhanyagolhatóan keveset fizettem ott ahhoz képest, hogy milyen veszteséges volt a cerbi. Szóval megéri a kicsit drágább, de jobb helyet választani, hidd el.
2012. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Egyed_embere ***** válasza:
74%

Az előző posztoló ha lenne kedves ködösítés helyett konkrét tényeket, szituációkat, neveket, összegeket említeni, az nagyban befolyásolná a szavahihetőségét! Mert ez így, mindenféle tény nélkül csak ostoba, hangulatkeltő vagdalkozásnak, konkrétan hazugságnak tűnik!


Egy Cerberosos tanuló...

2012. jún. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!