Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cesar Millan hol tanult ilyen...

Cesar Millan hol tanult ilyen sokat a kutyákról?

Figyelt kérdés
Ezeket az ismereteket mi is el tudjuk sajátítani? Ha igen akkor honnét? Milyen könyvek vannak ezzel a témával?
2012. jún. 2. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Leírta könyvben is. Lehet kapni a könyves-boltokban. Hol tanulta? Gondolom az évek során gyűjtött tapasztalat. Látszik rajta, hogy imádja a kutyákat.

Ha jól emlékszem, úgy kezdte, hogy először eljárt kutyamenhelyekre dolgozni, mert szerette a kutyákat, később otthon mint műtét utáni stb. rehab-otthont adott 1-2 kutyusnak a munkája mellett. Utána lett egy saját kutyamenhelye.

2012. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Én nem vagyok annyira elájulva tőle. (de nem ez volt a kérdés:)

Szerintem szükség van rá, hogy az emberben legyen határozottság, magabiztosság. És ezt nem könnyű megtanulni. De ha megy, akkor a legtöbb kutya ezt megérzi, és alapból úgy viszonyul az emberhez. Vannak nehéz esetek, de azt gondolom, hogy akiket az ő műsorában bemutatnak, azok nem annyira nehéz esetek, hanem a gazdáik a minimális tanítást, nevelést sem biztosították a számukra.

2012. jún. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ha alaposan megnézzük, leginkább a gazdikat neveli hozzá a kutyusokhoz.
2012. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
A könyvében szépen leírta. Egy tanyán nőtt fel ahol szinte mindennap nézte a kóborkutyákat, meg a saját kutyáit elemezte stb.
2012. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 VBeata81 ***** válasza:
60%
A nagyapja tanyáján kutyák között nőtt fel. Aztán dolgozott kutyakozmetikában, kutyaiskolában, szakkönyvekből tanult, végül megalapította a Kutyapszichológiai Központját.
2012. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat már csak egy kérdésem van. Tudtok ajánlani olyan könyvet ami a kutyapszichológiával foglalkozik?
2012. jún. 2. 15:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a könyvét csak a kirakatban láttam. Bele kellene olvasni, mennyire mélyen megy bele abba, amire kíváncsi vagy. Persze lehet, hogy csak a tv-ben bemutatott részek írott változata.

Nem tudom, ha érdekel, olvass bele a könyvbe.

2012. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
Amikor még fiatal volt, akkor elsősorban a megfigyelésre a kutyák viselkedésére koncentrált./etológia/ Utána követte a képzési szakasz.
2012. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!