Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ciki ha valaki jól bánik a...

Ciki ha valaki jól bánik a kutyájával?

Figyelt kérdés

Tegnap voltak nálunk vendégek. Ők nem szeretik a kutyákat. Mikor kiléptek a teraszunkra a férfi pofákat vágva vigyorgott gúnyosan, meg csóválta a fejét, mivel meglátta, hogy a 2 kutyánknak 2 külön kosara van vesszőből fonva. Persze van házuk is, de a teraszon is van a tető alatt fekhelyük, mert ha jó idő van, akkor ott is szoktak aludni. A kosárban van szivacs, meg egy-egy régi kispárna. (Vicces, de tényleg rá szokták tenni a fejüket.)

Úgy nézett ránk, mintha elmebetegek lennénk, aztán kijött az felesége is, aki szinte sikítva röhögött, hogy ő ilyet még nem látott. Eldurrant az agyam és közöltem, hogy varrtam nekik 2 szivacsmatracot is és télen, amikor nagyon hideg van, be szoktak jönni a házba és azon alszanak.

Ez tényleg ciki?



2012. jún. 2. 12:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Nem. Az a ciki, hogy ilyen hülyéket meghívtok vendégségbe.

-.-

2012. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
dehogy ciki! inkább ők a siralmasak, hogy ezt hülyesgnek találják! én is szeretem a kutyámat!!
2012. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Catz ***** válasza:
98%

Egyáltalán nem.

Èn legközeöelebb "Ha nem tetszik, nem kell átjönni" szlogent használnám. Meg milyen, hogy a saját házadban sértegetnek Téged?

2012. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
dehogy baj! :D az a jó ha jól érzik magukat az állatok (bár ehhez nem feltétlenül szükséges a luxuscikkek megvásárlása) de mindenki maga dönti el milyen bánásmóddal jutalmazza kutyáját :D egyáltalán nem ciki
2012. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem ciki, ezek a paraszt népek szerint a kutya az udvarra való, még jó, hogy nem azt mondták láncra kell kötni. Az ilyet szembeköpném.
2012. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen vendégeknek nem kell soha a büdös életben többet betenniük a lábukat hozzátok. Biztos, hogy leosztottam volna a fejét, hogyha még pofákat is mer vágni az én házamban. Ezzel engem és a családomat nézi le, hogy így tarjuk a kedvenceinket.
2012. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Akkor nálam lenne nagy öröm, ha látnák, hogy Baldachinos ágya van a kutyámnak (kaptam ajándékba) és ásványvizet iszik a kutyám. (ha kimegy belőle a szénsav, mindig a táljába öntöm, így mindig ásványvizet iszik.) :D
2012. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Legközelebb tedd még alá a tüzet, és csinálj hülyét belőlük. Mondd, hogy időnként az ágyban is szoktak aludni, a kedvenc párnájuk meg az amin éppen a vendégek ülnek. A tányért is előbb a kutyaq szokta kinyalni, a mosogatóba csak utána teszed. Stb :D
2012. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy ciki. Pont tnap volt nálunk is egy hasonló szitu. A tesóm egyik ismerőse jött át este, most volt itt először. Ahogy belépett, az ajtóban felbukott az egyik kutyában, aki az előszobában alszik, ahogy bejött, ott meg kidugta a fejét a másik kutya, aki a szobámban alszik egy takarón.:D Látni kellett volna azt a fejet ... Minden az arcára volt írva. Megjegyzem, hogy amúgy enni lehetne a padlóról, olyan tisztaság van, szóval gondolom, nem számított a 2 kutyára.
2012. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint sem ciki. A vendégeid a sérültek. Fogalmuk nincs mennyire teljes az élet kutyák társaságában, főleg ha bent is alhatnak. Nálunk is 4 kutya van és mind bent alszik, van külön matracuk, ágyat is varrtam már. Dicséretes ahogy bánsz a kutyáiddal.
2012. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!