Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne újra boldog a...

Hogyan lehetne újra boldog a kutyám?

Figyelt kérdés
8 éves fiú foxim van. Egy rossz csont, de imád játszani. Mostanában nagyon boldogtalan, egész nap csak fekszik...mondjuk ez érhető volt, mivel vizsgáim voltak és nem tudtam vele foglalkozni. De mivel már levizsgáztam így már jut időm rá, de ő még labdázni se akar :'( Teljesen kivagyok, szerintem nem szeret úgy mint régen, mint egy igazi gazdit! Segítsetek! Mit tegyek, hogy jobb legyen, hogy visszakapjam a régi kutyusomat. Előre is köszi!
2012. jún. 3. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos vagy, hogy "boldogtalan" és nem valami baja van? Eszik, iszik?
2012. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze az evéssel semmi baj, az ivással sincs!
2012. jún. 3. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is fiú foxim van, 12 éves. Az enyém nagyon lelkis, nagyon sértődős. Nálunk is volt már ilyen, nem szabad sajnálni, meg menni utána folyamatosan, a kedvében járni. Nekem az vált be, hogy mindig hívtam labdázni meg játszani, ahogy eddig is. Ha nem jött, hagytam. Sétálni nagyon szeret, szóval oda jött első szóra. Aztán egyszer csak otthon is megtört a jég, odajött magától megint, hízelgett és hozta a labdáját is. Remélem,segítettem valamennyit.:)
2012. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) és ez a "hiszti" kb. meddig tartott nálatok? :D
2012. jún. 3. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!