Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Yorkshire terrierem, ha...

A Yorkshire terrierem, ha sétáltatom anyukámmal és eszik füvet utána röfög az miért van?

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 20:25
 1/6 A kérdező kommentje:

Sürgős

!!!!!!!

!!!!!!!

!!!!!!!

!!!!!!!

!!!!!!!

!!!!!!!

2012. jún. 3. 20:30
 2/6 anonim válasza:
füvet akkor szoktak enni amikor fáj a hasuk.
2012. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt tudom

De nem lehet az, hogy azért ad ki olyan hangot mikor füvet eszik mert valami van a füvön ?????Pl.: permetezve

2012. jún. 3. 20:33
 4/6 anonim válasza:

Macskát minek sétáltatni????


Viccet félretéve lehet hányingere van vissza akarja köhögni .

2012. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 ilyen esettel találkoztam már idén. Sőt, tavaly az én yorkim is csinálta, de elég durván. Elkezdett legelni, majd egyszer csak rájött ilyen...roham. A teste megfeszült, és olyan volt, mintha az orrán keresztül próbálná kifújni nagyon erősen a levegőt. 1 hétig tartott, volt, hogy naponta 20x is rátört, általában akkor ha sétálni mentem vele.

Végül nem derült ki (pedig 2 orvossal is megnézettem), de én gyanítom, hogy a fű valahogy "félrement" az orrjáratba, vagy nem is tudom, és amiatt volt. Azóta nem engedem legelni:(

2012. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aha a miénk is csak akkor , ha sétáltatjuk
2012. jún. 3. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!