Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok Eladó Német...

Ajánlanátok Eladó Német juhász kiskutyát?

Figyelt kérdés
Rajzos,kan kiskutyát szeretnék Fejér megyében.Köszönöm mindenkinek aki segit.Nagyon jó helyre,gyerekek szülinapjára.Sajnos 20.000 ft nál többet, nem tudok érte fizetni.
2012. jún. 3. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
mindjárt leoltanak a pénzéhes tenyésztők
2012. jún. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Ilyet ne várj.

Ennyi pénzért valóban német juhászt nem kapsz. Ha kevés a pénzed megvenni, még kevesebb lesz, ha a kölyök beteg lesz valamiért. Egy kiskutya, mire eléri az 1 éves kort, alaphangon is igen sokba kerül. Oltások, orvosi vizitek, megfelelő étrend, ha azt akarod, egészséges felnőtt kutya legyen. És , ha beteg lesz, nagyon drága a doki.

Vannak a fajtamentők. Náluk van fiatal kutya is. A telepükön foglalkoznak a kutyákkal.Így már egy nevelt, felnőtt kutyád lesz. Oltják őket megfelelően.Tudnak biztosan olyan kutyát ajánlani, amelyik kimondottan gyerekek mellé megfelelő.

2012. jún. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

S 2-3 év múlva is kelleni fog még a gyerekenk vagy csak nyűg lesz a hátatokon?

Egy rendes kutya tenyésztőtől minimum 50.000 forint - ebben csak az etetés, oltás, papírmunka és járulékos költségek vannak benne, semmi profit (mondjuk olyantól nem is vennék aki pénzért tenyészt társállatot).

Legyünk őszinték: 20.000 forint a mai világban borzasztó kevés pénz, a kutyára egy év alatt többszörösét fogjátok költeni. Azzal jársz a legjobban, ha menhelyről hozol egy egy kiskutyát - a pénz is megmarad és a kutya is meglesz, ráadásul még jót is tettél.

2012. jún. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A "pénzéhes tenyésztőtől" az ilyen vevő úgyse vesz kutyát, tehátnem oltunk ezért. (az én kutyáim 1500 euróba kerülnek, a kedves kérdezősoha nem fogja megvenni, tehát nekem mindegy honnan vesz)

De abba gondolj bele, ha veszelegy kutyát20 ezerért utána csak az oltásokkölyöknél belekerülnek 20-30 ezerforintba. És mivel nem garanciával veszed, szürt szülőktől ezért bármikor megbetegedhet. Vagy csak eltöri a lábát.máris ottaz orvosi számla százezrekről.

Akkopmár inkább menj a fajtamentőkhöz,menhelyre

2012. jún. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi az isten kóóóchengeres fasz@ került 1500 euroba??????!!! Biztos, hogy kutyát vettél te????? De röhögök, ha beteg lesz.
2012. jún. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én eladom annyiért
2012. jún. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
www.nemetjuhaszmentes.hu/
2012. jún. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket.Azért szeretnék ennyit adni a kiskutyáért,hogy még az oltásokat is tudjam neki finanszirozni,meg mindent amit kell.köszönöm
2012. jún. 4. 07:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Én megértem, hogy nem tudsz érte többet adni, de ez nagyon kevés pénz, ahhoz, hogy biztosan egészséges kiskutyát kapj. Jobb esetben az oltásai meglesznek. Rosszabban az összes oltását, féregtelenítését, élősködő irtását, chip-ezését neked kell majd fizetned, ezek sajnos nem olcsók, tapasztalatból mondom és a fajta betegségek is ott vannak még. Ha nem harangoztátok be, hogy kiskutya lesz az ajándék, akkor vegyetek mást és gyűjtsetek még egy kicsit. Ha viszont mindenféleképpen kötöd az ebet a karóhoz, akkor expresszen találtam fejér megyéből 3 helyen.
2012. jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Keresd meg a fajtamentőket. Rengeteg német juhász keres új gazdit, köztük több fiatal is. Ők segíteni fognak kiválasztani a megfelelőt.
2012. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!