Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztőnél mennyibe kerül...

Tenyésztőnél mennyibe kerül egy husky kölyök?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom aki tényleg tudja!!!

Mert pl már ő is vett!


2012. jún. 4. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ.

Először is milyen célra? Hobby vagy kiállitás:

Hobby célra már lehet kapni 80 ezerért.

Kiállitásra 100-on felül.

Természetesen függ a vérvonaltól.

2012. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hobbira
2012. jún. 4. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100 körül
2012. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hobby célra mint irtam 80-ért is lehet. 80-100 körül vannak az árak.
2012. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hobbi célra tenyésztőtől, már kapsz 60 körül is, plusz minusz. Az enyém, akit tenyésztőtől vettünk 30 volt /törzskönyv, oltások, chip, féreghajtás/, de ennyiért nem hiszem hogy kapsz. Azt hiszem azért kerültek 30ba, mert nem tudták eladni 60ért, ennek ellenére szerette volna ha jó helyre kerülnek. De aki előtte volt huskym, ő 50 körül volt a tenyésztőtől /12 éve/, azóta olyan drasztikusan nem változtak az árak szerintem. Nézd meg a tenyésztőket, kinél van kiskutya, aztán hívd fel őket, az a biztos. De ne ijedj meg, hobbi célra nem kerül 100ba, legalábbis tuti, hogy van olcsóbb, ami egyben minőségi is.

Esetleg érdemes körül nézned a Szánhúzó Alapítványnál, gyönyörű kutyák vannak ott is, de te tudod. Sok sikert!

2012. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50.000-100.000 :) És én ezt úgy mondom, hogy majdnem az összes magyar husky kennelt végig kérdeztük :D
2012. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
(persze nem csak ár alapján döntöttünk)
2012. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!