Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyészpár a kiállításon?

Tenyészpár a kiállításon?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mindkét kutyának egy tulajdonban kell lennie?

Mert valaki azt mondja igen, egy tulajdonban kell lenni, de láttam már olyat, hogy nem egy tulajdonban voltak...

Most akkor mi az igazság?



2012. jún. 4. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy tulajdonban kell lennie a kutyáknak, viszont mindegy, hogy 2 kan vagy 2 szuka vagy 2 testvér vagy 1 kan 1 szuka...
2012. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 kan, vagy 2 szuka tenyészpárban?????????????
2012. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
„Kutyapárok Versenye”: ahol azonos fajtájú, azonos tulajdonban lévő két kutya versenyez.
2012. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor kár, mert szerettem volna felvezetni, de csak a szuka az enyém, a kan nem..

A Salgótarjáni kiállításon volt két kan kutya tenyészpárban.. Ezen én is meglepődtem, mert az mitől az?

2012. jún. 4. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:
ja és még annyi, hogy olyan nincs hogy tenyészpár, olyan van, hogy tenyészcsoport
2012. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó ok, bocs elírtam...
2012. jún. 4. 15:59
 7/8 anonim ***** válasza:
bocsának első vagyok, igazatok van az kutyapárnak hívják de a többi jó amiket írtam
2012. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van a kutyapár (mindegy a nem, de azonos tulajdonban kell lennie s kutyáknak) és van a tenyészcsoport (legalább 3 kutya, lehet több tulajdonos, de a kutyáknak egy kennelnév alatt kell lenniük). Az aktuális kiállítoson nevezettnek kell lennie az összes kutyának, tenyészcsoportnál az eredmény is meg van adva, amit legalább el kell érniük a kutyáknak.
2012. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!