Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha látnád hogy egy kutyát...

Ha látnád hogy egy kutyát vernek az utcán mit csinálnál?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 17:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
mit lehet ilyenkor tenni , ?
2012. jún. 4. 17:11
 2/14 anonim ***** válasza:
Fényképezőgépet elővenném,vagy videót,vagy telefont és felvételeket csinálnék az elkövetőről,hogy utána fel tudjam jelenteni.A rendőrséget közben kihívnám a helyszínre
2012. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát rászólnék, mi mást?
2012. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

hát attól függ kik verik,ha nem 20 gengszter vagy skinhead veri hanem 1-2-3 hasonló koromosztálybeli veri akkor rájuk szóluk hogy hagyják abba.

Ha nem hagyják abba és felém jönnek lefújom őket paprikasprayvel meg jól összeverem őket.

2012. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Lehet amit te verésnek gondolsz az csak leszidás és egy két nevelő célzatú leggyintés amit a kutya meg se érez. Ha komolyabb akkor természetesen közbe avatkozás.
2012. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

csak akkor avatkozz közbe, ha tényleg biztos vagy benne, hogy bántalmazzák a kutyát.

én tegnap este egy pár utcán át kergettem a kutyámat, miután másodszorra is megtagadta a behívást és elegem lett belőle. amikor a végén elértem, hozzávágtam a pórázt. utólag belegondolva, durvának tűnhetett. nem akarom bántani, kínozni, a szívem csücske, de ha hívom, jönnie KELL. (nem feltétlenül volt jó, amit csináltam, de ez most nem lényeg, kötődési tréninget is csináltunk nemrég a kutyával, minden szabályt újra fel kell állítani stb stb.)

egyszer egy pasi rámszólt felháborodva, hogy ne bántsam a kutyámat, miután kitámadott egy biciklisre (az út közepén) és épphogy egy fejleordítást kapott, meg megrántottam a pórázt (hogy a biciklistől elrántsam...), meg se kottyant a kutyának, nem vette különösebben magára. na, kapott a pasi is, hogy mit képzel, törődjön a maga dolgával...

szóval ez necces ügy, na...

2012. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

az utcánkban van egy faszi, és van neki egy malamutja, és állandóan megveri kint az utcán ha elkóbról, de olyan durván hogy legszívesebben oda mennék és sthil lánccal csapkodnám szét.


ilyen alkoholista nyomorék...


a jegyző meg le se szarja, nagy haverja.


a fickót meg kéne verni ?

2012. jún. 4. 17:36
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdezd fel hogy ezt miért csinálja, mit tökölsz ezen.


A jegyző a haverja, ez mit takar? Annyira haver a jegyző hogy hagyná magát kirugatni érte?

2012. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

az már viszont gáz.

először szólhatnál neki, bár gondolom ez nem fog segíteni... esetleg állatvédő szervezeteknek szólj. megpróbálhatnád lefotózni a kutyust, ha van rajta nyoma a veréseknek.

2012. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

csak annyit takar hogy ha valami állatkínzás van a "képviselt" területeken ,akkor a jegyzőnek kell szólni.


és ő majd értesíti a az "illetékes hatóságokat"

2012. jún. 4. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!