Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szegedi kutya ovi, suli ki...

Szegedi kutya ovi, suli ki hova jár tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A tükörsuliról nagyon jókat hallottam,egyik ismerősöm 2 vizslájával járt és nagyon meg volt elégedve. Én is készülök a kutyusommal a közeljövőben.
2012. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én ezt tudom ajánlani:

[link]

2012. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A tükör suli hol van?
2012. jún. 5. 07:49
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


De a Csibész is tükör módszerrel oktat, csak hivatalosan nem tükör iskola.

2012. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak érdeklödöm merre van mert hát busszal nem utazott még a pici gyalog gondoltunk hátha itt Petőfitelep körül lenne:)
2012. jún. 5. 12:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezért linkeltem be a honlapokat, mert mindkettőn ott az elérhetőség térképpel együtt. A Csibész Deszken a főút mellett, a Szegedi Kutya Klub a városon kívül a Bajai úton az autópálya mellett van. Deszkre is van buszjárat, a Bajai útra már kicsit bonyolultabb eljutni, és kell egy kicsit sétálni is egy földúton, de előtted már sokan megoldották, Neked is sikerülhet. A busz dettó. Lehet, hogy nem utazott még buszon a kutyád, majd ezután fog. Vagy autó. Olyan kutyaiskolát úgysem fogsz találni, ami minden paraméternek megfelel és a szomszéd utcában van. Vagy keress a környéken egy másik kutyást akinek van autója és járjatok együtt kutyaiskolába, így oszlik az útiköltség.
2012. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szegedi Kutya Klubba járunk (a tükör módszeres), hatalmas pozitív fejlődésen mentem át én is és a módszer által a kutyám is. Középfokú tanfolyam után érkezett el az a fordulópont, mikor a pórázt végre félre tehettem és nyugodtam mehettünk sétálni erdőbe, szántó földre, kutyák, lovak, nyulak, macskák közé teljesen szabadon. :)
2012. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a Szegedi Kutya Klubba fogunk kezdeni nyáron. :) Én erről hallottam nagyon sok jót.
2012. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk azon is sok múlik, hogy milyen fajta kutyával akarsz menni és mik a céljaid. Mert ha mukakutyád van és munka versenyekre akarsz felkészülni, akkor lehet, hogy nem tükör iskolába kellene menned. :)
2012. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amstaff van és csak az alap dolgokat szeretném ha tudnám.Azt mondták Itt a Gerle utcában is van a Buksi Kisálltafarm
2012. jún. 6. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!