Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatáp - Purina Dog Chow,...

Kutyatáp - Purina Dog Chow, vagy helyette mit?

Figyelt kérdés

Ahogy olvastam, a Dog Chow kb. középkategóriás táp. 8000Ft egy 15kg-os zsák. Ugyanilyen árban van-e ennél jobb táp?

(Sajnos főzőcskézni nincs időm, illetve maradékot kapnak még, ha éppen van mit. Drágábbat nem tudok venni, havonta 2-3 zsáknál kicsit sok lenne. )



2012. jún. 4. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:

En a Happy Dog kajaval etetem,szerintem az en 10 eves kutyimnak(keverek) jo az:)

A cicam Cat Chowt eszik es jo,egyszer vettem Dog Chowt es szerintem OK

2012. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ami jobb táp, de még ebben az árkategóriában van az a Brit Prémium, illetve a Josera.
2012. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Brit premium, josera, susa, mind a 3 kb ez az árkategória és jobb minőségűek, ami még jobb lehet azok a farmina team breeder tápok 11-12e Ft/20kg. Mind a 4 felsoroltból (ismerősök és saját tapasztalat alapján) kevesebb kell, mint a dog chowból.
2012. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, kipróbálom őket, remélem be tudom szerezni itt.
2012. jún. 5. 00:34
 5/9 anonim ***** válasza:
A Bosch se rossz és hasonló árkategória.
2012. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is a BOSCH tápot ajánlom.Mi kutyakiállításokon szoktuk venni a tápot,nagy árengedmények vannak.Pl. 15 kiló tápot 33-34 Euróért árulnak,kiállításon 22,5 Euró.Ha nem haragszol,hány kutyád van és mekkorák,hogy 3O-45 kiló táp kell havonta?
2012. jún. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

3 agár van itt, ők simán bepuszilnak fél kilót fejenként.

Most, hogy keresgéltem, megnéztem megint a [link] -t, 20kg-os kiszerelésben igen baráti áron vannak jó tápok, és 5000ft felett ingyen kihozzák.

Biztos van webáruház, aki az általatok ajánlottakat is kihozza, próbálgatni fogom őket.

2012. jún. 5. 10:24
 8/9 anonim ***** válasza:

A boscht kifelejtettem, a dog chownál az is sokkal jobb, bár a brit és a team breeder tápok még jobbak.

A zoofast.hu-n a 2x15kg-os kiszerelést kb 13e Ft-ért láttam mikor én is tápváltáson gondolkoztam, ott érdemes körülnézni, jó áraik vannak, a farminát meg az acanashopban tudod beszerezni a legolcsóbban.

2012. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mieink Dog Chow-t esznek nincs baj vele:)
2012. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!