Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S a kutyámnak valami...

S. O. S a kutyámnak valami baja van többi lent?

Figyelt kérdés
a kutyámra ráspriccelt valamit a béka és a kutyám mintha megveszett volna elkezdett habzani a szája és kelletlen ! mi ilyenkor a teendő?
2012. jún. 5. 07:15
 1/10 anonim ***** válasza:
elmúlik...esetleg mosd meg/ki a száját
2012. jún. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
semmi elmúlik. Előfordulhat hogy majd fog hányni de semmi vészes.
2012. jún. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A varangyokban kabitoszer-szeru mereganyag van, mellyel a ragadozok ellen vedekeznek. Probald meg kimosni a szajat; ha sulyosak a tunetek, vidd orvoshoz.
2012. jún. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyen már velünk is történt. Semmi baja nem lett. Elmúlik. Konkrétan nálunk még a szemébe is pisilt, azt hittem megvakul, de az csak tévhit. Én is megmostam a pofiját, semmi gond nem volt később.
2012. jún. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha kis testű, akkor figyeld egy ideig!

(rossz légzés, hányás, pupilla tágulás, mozgáskoordinációs zavarok) mert kis testben töményebb a méreg.

(neurotoxin) Ha rosszabbodik, azonnal dokihoz kell vinni.

De ha nem ette meg a békát, akkor valószínűleg megússza egy negatív megerősítéssel, és legközelebb kerülni fogja a békákat.:)

2012. jún. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem ne várd meg míg rosszabbodik.Vidd orvoshoz,ha nincs baja akkor meg nem mindegy?
2012. jún. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
07:50 - nem biztos, hogy kerulni fogja. Van olyan kutya, amelyik kabitoszer-fuggo lesz, es direkt fogja harapdalni a bekakat. :)
2012. jún. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már valószínűleg elmúlt a habzás, de én ilyenkor egy kis tejet adok neki,attól elmúlik.
2012. jún. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fürdesd meg a kutyát, mert különben egy jó darabig a szag is idegesíteni fogja!
2012. jún. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szrencsére nincs semmi baja de az előző kutyám abba döglött bele h ráspriccelt vmi a kib@szott béka
2012. jún. 6. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!