Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális hogy a kutyám...

Ez normális hogy a kutyám szeme bepirosodik ha sétálni vagyunk?

Figyelt kérdés
A kutyám szeme bepirosodik ha elviszem sétálni vagy ha sokat fut. Ez mitől lehet? A ti kutyáitoknak is pirossab a szeme séta után?
2009. júl. 2. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak nem szokott bepirosodni a szeme, de az első tippem így látatlanba, az volt, hogy vagy talán kifújta a szél, vagy allergiás lehet valamire.

De szerintem vidd el dokihoz, ő jobban tudja, mint én. :)

2009. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen fajta a kutyád? Az enyémnek is csak az utcán piros, ahogy behozom a lakásba 2 perc alatt elmúlik.

Nekem beaglem van.

2009. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem puli keverékem. Voltunk dokinál és azt mondta hogy nem beteg de engem zavar egy kicsit.
2009. júl. 2. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl szoros a nyakörve?

Amikor kutyasuliba jártunk ott volt egy amerikai bulldog akinek sokszor bevérzett emiatt a szeme...

2009. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kutyák is lehetnek allergiásak, ugyanúgy, mint az emberek. Hazaérve, ahogy megszűnik a pollenek okozta támadás, elmúlik az allergiás reakció. ennyi az egész, mi is sok helyet végigjártunk a vizslámmal, és kiderült, hogy csak allergiás.
2009. júl. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!