Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Textil fojtó nyakörvről mi a...

Textil fojtó nyakörvről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Használ valaki ilyet?

[link]


[link]



2012. jún. 6. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

ez először is agárnyakörv.

Másodszor a fojtónak csak akkor van értelme, ha keskeny (fém bőr, textil) mert ha felrakod áll alá, akkor egy újjal is megfogod a kutyát.

Ez igy nem "fojt", egy kicsit erősebb agárnyakörv

2012. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, akkor úgy kérdezem, agárra használ valaki ilyet?
2012. jún. 6. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen én használok, és legtöbbször olyanok használnak akiknek az agarának keskenyebb a feje mint a nyaka és a sima csatosból kicsúszna a feje. Amúgy meg egy kényelmes praktikus viselet az agaraknak.
2012. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is valami hasonló van (bár nem agárhoz, hanem mudihoz).

Én olyan nyakörvet kerestem amit simán csak "ráhúzok" a fejére és tökéletesen bevált. Ha indulunk egy mozdulattal ráadom és már mehetünk is. Igaz Ő teljesen nyugis kutya akkor sincs Vele gond ha véletlenül otthon marad a nyakörv (ha valami állat kötözködni szeretne akkor a pórázt a kullancs nyakörvbe akasztom olyankor)...

2012. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!