Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehet a kutya házikosztot vagy ne?

Ehet a kutya házikosztot vagy ne?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha a házikoszt nem az ebéd maradékát jelenti, akkor igen. Sokan etetnek így. Persze, tudni kell a kutya szükségleteit vitaminból, ásványi anyagokból, stb, És úgy állítani össze.
2012. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
attól függ. ha mákos gubát, lángost, palacsintát értesz alatta, meg mindenféle konyhai maradékot, akkor nem! ha olyan falatokat szánsz neki, ami a kutya számára is hasznos táplálék (pl a sült húsból kivett csont, a húsok maradéka, rizs, zöldség, tejtermék - sajt túró, stb), akkor igen, kifejezetten jót teszel vele.
2012. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen fajta. Ha ilyen kisebb, fajtiszta (pl chivava, yorki...), akkor ne, ha strapabíróbb keverék, vagy nagyobb testű, főleg, ha kinti, akkor nyugodtan. Kérdezd az állatorvost!
2012. jún. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%

amit ti esztek azt ne,szóval maradékot nem. Tele van fűszerrel,hagymával,akár gomba is ami nekik káros,tönkremehet a májuk,nem tudják lebontani nagy mennyiségben pedig mérgező!

Oké hogy szülinapodra kapod a kutyát,de ne 6 hetesen hozzátok el ebbe nagyot tévedsz! Ilyenkor még nem tanulja meg hogy hogy kell normálisan a testvéreivel játszani,bőven az anyja mellett kéne még lennie 8 hetes koráig.. De gondolom nem is kennelből veszitek ami a másik hiba.

2012. jún. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak (Jack Russel-valamicsoda keverék) olyan érzékeny a pocija, hogy nem ehet házikosztot, néha főzök neki csirkét rizzsel, azt szereti, de fűszerezés nélkül direkt neki. Múltkor valaki kedves akart lenni és odanyújtott neki egy fasírtot, mire szóltam volna, hogy ne tegye, már késő volt, befalta a kutyus, másnap délelőtt olyan hasmenése volt... :(
2012. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
kvitta: ???
2012. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

bocsi kérdező érti:)


Kujbus Nikoletta válasza:


Hát általában 6 hetesen szokták a legtöbben de ti tudjátok.. Én csak kapni fogok egyet szüli napomra


most írta le egyik kérdésnél,mondom akkor itt kommentálom ne kelljen 2 helyre:)

2012. jún. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kvittagirl!

Ezt én sem értem, de engem is érdekel :D


Kérdező! A fűszerek nem tesznek jót a kutya emésztőrendszerének, ha külön neki összeállított ételeket kap, az viszont nagyon jó!

2012. jún. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat.

Nagyon sokat segítettetek!!

Hát csirkét értettem ez alatt nem ilyen csokikat meg palacsintát. Köszi..

Ja havanese lesz :DD

2012. jún. 6. 13:28
 10/17 anonim ***** válasza:
a csirkével vigyázz, nagyon sok kutya allergiás a húsára, a csontját pedig egyáltalán nem kaphatja
2012. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!