Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik, hogy egy kislány...

Létezik, hogy egy kislány csivavának "kukija" van?

Figyelt kérdés
A hétvégén elmentem egy tenyésztőhöz és kiválasztottam egy kislány csivavát és le is foglalóztam, mert amúgy tetszik, meg minden vágyam ez a kutya, de észrevettem, hogy olyan mintha kukija lenne. Meg is kérdeztem, hogy biztos nem fiú. Mondta, hogy nem és ez természetes és nevetett. Azért nyugtalanít egy kicsit. Érdekelne mielőtt teljesen kifizetem, hogy ez normális e vagy, hogy mi az, aminek én azt hittem? Normális ez? Bocsi ha nem teljesen érthetően fogalmaztam, én sem értem az egészet. Köszi

2012. jún. 6. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom elképzelni mi lehet az, ha olyan, mint egy fütyi, de mégsem az.

Melyik kennelből van? Tenyésztő mit mondott rá, mi az?

2012. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát vagy lány vagy fiú egy kutya, vagy beteg....olyan szerintem nincs hogy egy lány kutyúnak természetes legyen egy "nyúlvány" a farka alatta a két hátsó lába között sőt máshol sem :O
2012. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rengőhegyi-Ormán Kennel

Nem mondta, hogy mi az. Nem volt még kutyám, arra gondoltam talán a nemi szerve lehet nem tudom a lány kutyáknak milyen. A családban eddig csak fiú kutya volt. De heréje nincs, szóval gondolom nem fiú.

2012. jún. 6. 13:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ahol a fiúnak lenne a heréje, ott van a lánybak a pérája.mint egy kis golyó. A pénisze a fiúknak a hasuk közepén van,nem a lábuk között
2012. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol volt az a "kuki"? Mennyi idősen láttad a kiskutyát, nem lehet a köldöke, netalán köldöksérv???
2012. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a köldökcsonkot láttad?:)
2012. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
9 hetes a kutyus. Akkor láttam amikor simogattam és a hátára feküdt akkor szinte legalul volt majdnem a fenekénél.
2012. jún. 6. 14:36
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Nyugi, az a pérája :)) Még sosem láttál kutyákat közelről?

Egy kannak itt van, a hasa közepéig nyúlik:

[link]

A szukáé ott van, mint a kan heréje (az a sötét színű golyó).


Jó lenne, ha a kutyanevelésnek is utánanéznél, mert nagyon könnyen a fejedre nőhet egy csivava, igazi kis hárpia lehet belőle, nem szabad elkényeztetni! Legjobb lenne pici korától kutyaóvodába járni vele, a legtöbb kutyasuliban ingyenes. Megtanul más kölykökkel játszani, és tanultok egy kis engedelmességet, ellátnak nevelési tanácsokkal. Nagyon hasznos!

Amúgy nagyon jól teszed, hogy rendes tenyésztőtől veszed, nem szaporítótól!

2012. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :D

Sokkal kisebb volt, mint a képen látható kané, úgyhogy megnyugodtam. Kutyaoviról még nem hallottam, de a sulin én is gondolkoztam. Mindenképpen kennelből vettem volna csak kutyát és törzskönyvvel. Most már nincs akadálya, hogy enyém legyen a kutyus, és jövőhéten szombaton már megyek is érte. (mondjuk amúgy is elhoztam volna, csak izgultam, hogy mi ez) :D

2012. jún. 6. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!