Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit szólna egy...

Szerintetek mit szólna egy olyan plázacica aki táskában tartja a kutyáját, és mondanám neki, mért kínzod a kutyádat?

Figyelt kérdés

kíváncsi lennék a reakciójára :D


sajnálom ezeket a kutyákat, szerintem a nyakörvet és a pórázt sem ismerik..


2012. jún. 6. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Miért gáz az? Nekünk is van egy ilyen "táska kutyánk" és elég praktikus mert igy legalább nem a boltban vizel össze mindent!
2012. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

mert a kutya az kutya és nem egy pénztárca hogy egy táskában éljen, egyik ismim pl nem is sétáltatja a csivaváját,kertesben laknak és mikor kérdeztem hogy szoktad sétáltatni azt mondta ,hát ott a kert meg amikor megy vásárolni viszi magával a táskában és ki sétáják magukat hát a csaj biztos ki sétája magát de a kutya nem!

ebből lesznek az agresszív kis "görcsök"

jó nyílván van kivétel aki sétáltatja és tényleg csak annyit van a kutya a táskában amíg vásárol de akkor is ,nekem is kistestű kutyám van mégsem rakom táskába!!!

2012. jún. 6. 17:14
 3/9 A kérdező kommentje:

inkább az a gáz ,hogy minden össze pisilne !!


mi állatos boltba szoktuk a kutyáinkat vinni és a saját lábukon mennek ,de eszük ágában nincs össze pisilni mindent!!

2012. jún. 6. 17:15
 4/9 A kérdező kommentje:

már voltunk pékségbe is meg kávézóba is és ott se pisiltek össze semmit!!


nevelés kérdése minden!!

2012. jún. 6. 17:17
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Semmi közöd ahhoz, más mit csinál a kutyájával. az a kutya egyáltalán nem biztos, hogy a táskában él. Volt egy kutyám, aki nagyon hamar elfáradt, mert már öreg volt. Ha leült, nem volt hajlandó továbbmenni, tehát a).várok egy órát, amíg tovább mehetek b). felkapom és viszem. Tehát ennek lehet praktikus oka. A boltokba nem is lehet csak úgy kutyát bevinni. Nem kell csak úgy ítélkezni, nem mindenki divatból és hülyeségből cselekszik.
2012. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Vannak helyzetek, amikor én sem tenném le a kistestű kutyákat a földre. Ennek rendkívül egyszerű oka van: ha egy ilyen kutyára véletlenül rálépnek, abból komoly sérülés származhat.
2012. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kissé lenézem az ilyen embereket, ahogy azokat is, akik ruhácskákat aggatnak a kutyájukra. De ők legalább foglalkoznak az állatukkal, még ha ilyen furcsa, kissé morbid módon is. Ez nem állatkínzás. Annyi éheztetés, agyba-főbe szaporítás, verés, láncon tartás és egyéb valódi állatbántalmazás van, hogy nekem már nincs rá energiám még az ilyenekkel is foglalkozni, sőt, inkább örülök, hogy legalább ezek a kutyák biztonságban vannak, megkapják a kellő figyelmet és törődést, egészségesek, jól tápláltak és a gazdáik szeretik őket, sőt, ami még fontosabb, ragaszkodnak hozzájuk. Ennél sokkal többre nincs is szüksége egy ölebnek. És én azt is megértem, ha nem akarják sétáltatni a kutyájukat. Sajnos amilyen pocsék a magyar állattartási kultúra, rengeteg nagy testű, rosszul szocializált és így az ölebekre veszélyes kutya és még több ostoba ember mászkál az utcákon.
2012. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

utolsó

egyet értek, tényleg nem állatkínzás ez, csak engem irritál akkor is, az igaz,hogy elég szar a magyar állattartás :(

jó lenne ha ez változna!

2012. jún. 6. 18:57
 9/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
62%

Az ilyen "gazdiktól" engem is kiver a víz...pl lejönnek a Duna partra magassarkúban, fehér ruhában flexis izékkel, és ha a kutya kicsit koszos-vizes lesz, jajjveszékelnek, mintha vége lenne a világnak :D

Az sem igaz, hogy nem állatkínzás. Ez a kutyák jellemét teljesen eltorzítja, azért lesznek idegbeteg kis görcsök, mert nem nevelik egyáltalán őket...a kutya veszi át az irányító szerepet, amire alkatánál fogva pláne nem képes...ez frusztrálja, és egész életében stresszben, szorongásban él! Ez pszichés kínzás...

2012. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!