Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni, hogy a...

Mit lehet csinálni, hogy a bűzmirigy magától kiürüljön a kutyából?

Figyelt kérdés

2 kistestű kutyánk van,minőségi kaját kapnak,de 2-3 havonta muszáj elmenni dokihoz ,hogy kinyomja nekik..


nincs vmi természetes módja ,hogy kiürüljön??


mamáméknál is van két kutya,de nekik még soha nem volt kinyomva pedig 3-4 évesek..


2012. jún. 6. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Csontos hús rendszeresen, akár naponta is segíthet. Az én egyik kutyámnak is elég érzékeny a bűzmirigye, mióta nyers kacsa-farhátat kap enni, nem volt vele gond (kopp-kopp-kopp).
2012. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy a kistestű kutyák mennyire bírják elrágni a nyers csontot, de kipróbálom majd
2012. jún. 6. 18:16
 3/8 A kérdező kommentje:
mennyiért veszed kg-ját??
2012. jún. 6. 18:18
 4/8 A kérdező kommentje:

főve is jó lenne??


ha csak egy héten egyszer kapnának az is segítene??

2012. jún. 6. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Heti 1x megfelelő mennyiségű csont. De én úgy tudom, hogy ha egyszer már kinyomták a kutya bűzmirigyét onnantól kezdve bizonyos időközönként muszáj neki ismét.

Ez persze lehet hülyeség is, de több állatorvostól is hallottam régebben, mikor volt 2kistestű keverékünk akiknek ilyen gondjuk volt. Jó ideje szerencsére nincs problémánk a kutyáink bűzmirigyével úgyhogy ez legalább 5éves információ.

2012. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát nem tudom..

mindegy a csontos dolgot kipróbálom hát ha tudom tolni, hogy ne 2 havonta menjünk kinyomásra

2012. jún. 6. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Kistestű kutyának persze ne kacsa-farhátat adj, hanem mondjuk csirke-nyakat, vagy valami hasonlót. Én nem főzném, mert a hő hatására változik meg rossz irányba a csont szerkezete és figyelnék rá, hogy ne legyen túl sok se, mert akkor szorulást okozhat.
2012. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, és én naponta adok neki csontos húst.
2012. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!