Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy hete nem eszik a magyar...

Egy hete nem eszik a magyar vizslánk, mi lehet a baja, vagy elfogadott, hogy vannak ilyen periódusai?

Figyelt kérdés
Máskor is csinált már olyat, hogy amit nem igazán szeretett, azt nem ette meg, de ez max egy-két napig tartott, azután újra elkezdett enni. Valamennyit azért eszeget a kirakott kajából, de csak pár falat lehet, mert szinte ugyanúgy tele a tál, mint ahogy kiraktam neki előző este. Amúgy nem látom rajta, hogy kedvetlen lenne, bár mostanában nem is nagyon volt időm foglalkozni vele... kullancscsípés okozhat ilyen problémát esetleg?
2012. jún. 7. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kutya előtt ne hagyj tálat. Etetéskor tedd le, és 10-15 perc után vedd el, akár evett, akár nem. Majd megkapja legközelebb..


Ekkora étvágytalanság már nagyon gyanús, én a helyedben azonnal orvoshoz vinném az én kutyámat.

2012. jún. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha kullancs miatt nem enne egy hete, akkor már elpusztult volna, szóval nem valószínű, hogy a kullancs miatt beteg.


Az viszont már régen rossz, hogy állandóan előtte vana kaja. Alkalmanként 5 percnél tovább ne tedd elé az ételét! Azt is megteheted, hogy 3 napig semmit sem adsz neki, és utána megint megpróbálod megetetni. De első körben én elvinném orvoshoz, hogy az kizárja a betegséget, mert ha beteg, akkor gyógyítani kell és nem éheztetni. Ha egészséges, akkor lehet vele keménykedni és néhány napig egyáltalán nem adni neki semmit.

2012. jún. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kutyának is vannak periódusai hol jobban eszik, hol kevésbé. Ha az én vizslám nem eszik egy etetést teljesen kihagyok. Utána mindegy neki mit kap, nem válogat. Próbáld ki, ha nem működik vidd orvoshoz. Ja és szerintem ne hagyd előtte egész nap a kaját.
2012. jún. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha 1 hete kevesebbet eszik, akkor mindenképp orvos!

1-2 nap még elfogadható, de ha 1 hete akkor valami baj van

2012. jún. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja kullancs miatt a tünetek jelentkezése után 2-3 nappal elpusztul,tehát ha az lett volna,akkor már nem élne. Ezért kell a kutya étvágyára nagyon odafigyelni és azonnal orvoshoz menni.
2012. jún. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!