Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megéri kutyaiskolába járatni...

Megéri kutyaiskolába járatni a kiskutyámat?

Figyelt kérdés
Goldnem retriver és labrador keveréke a kutyus.

2012. jún. 7. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. Én még soha egy kutyámat sem vittem se kutyaiskolába, se kutyaovi és mindegyik kutyám jól nevelt. Semmilyen viselkedési problémájuk nincsen!
2012. jún. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed, akkor vidd. Én sem járattam még egyik kutyámat sem, bár van egy ivartalanított stafim, akire rá férne egy kis tanulás, de elég konok, és el van kényeztetve. Ha lenne rá pénzem, őt biztosan elvinném. Szval, akkor megéri, ha problémás.
2012. jún. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hogy a kutyád más kutyákkal tud találkozni.

Jó, hogy bármi gondod adódik, kapsz segítséget.

Jó, mert olyanokkal töltöd el a szabadidődet, akik szintén kutyások.

Nagyon sokszor remek társaságok alakulnak ki, akik máskor is sok közös programot csinálnak együtt.

2012. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha első kutya és nem értesz hozzá, mindenképp.


Akkor is megéri, ha szeretnél harmóniában élni vele, megérteni őt, képes legyél a számára mindent elmondani az ő nyelvén, illetve ha szeretnéd, hogy bármilyen helyzetben/helyzetből visszahívható és megbízható legyen, és mindezeket nem tudod, hogyan érd el, akkor igen.


Én úgy gondolom, inkább igazi szakemberektől tanuld meg a kutyádat nevelni/tanítani/együtt élni vele, semmint itt a fórumon bármilyen embertől, aki ki tudja kicsoda-micsoda, függetlenül attól, kinek vallja magát.

2012. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4.! Korrekt az uccsó mondat!!!
2012. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én járok a kutyusommal. Kutyaoviba is mentünk ill. most kutyasuliba is. Én nagyon szeretem. Remek program a kutyának is és a gazdinak is. Az én kutyusom nagyon élvezi, látszik rajta, hogy annyira figyel, koncentrál, várja a következő feladatot :)

Nálunk 3 részből áll - engedelmességi, ügyességi, örző-védő.

Csak jókat tudok mondani róla :)

2012. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

hát ha kutyasuliba nem is, de kutyaovi-ba mindenféleképpen vidd el ,ott nagyon jól tud szocializálódni ,együtt lehet kistestű és nagytestű társaival és később sétáknál nem lesz probléma ,mert barátságos lesz :)


mennyi idős a kutyus amúgy??

2012. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!