Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SZerintetek életben marad?

SZerintetek életben marad?

Figyelt kérdés
Vasárnap a kutyusomnak hasmenése volt és eléggé fáradékony is volt,pedig nagyon eleven kutyus!Hétfőn már nem is evett ezért kihívtam még aznap az állatorvost aki adott neki egy injekciót ami rendbe hozza a gyomrát,kedden és szerdán is borzalmas levert volt és étvágytalan,szerdán ismét kihívtam az orvost aki c-vitaminos injekciót adott neki akkor este már jobban volt és evett is valamit,de este átkaroltam és találtam benne egy kullancsot ami már eléggé nagyra megszívta magát,nem kitéptem csak megfogtam és a kezembe maradt,ma kihívtam megint a doktort és adott neki a kullancs ellen is egy oltást,azt mondta,hogy még időben szóltam mert még nem sárga a szeme meg az ínye!Ja amúgy ma kentük be a nyakát advantix-szel!Az orvos szerint rendbe fog most már jönni,de én azért még mindig nagyon aggódok érte,még mindig nagyon levert,csak fekszik és csak úgy hajlandó enni ha kézből vagy villáról etetem!Szerintetek életben fog maradni?

2012. jún. 7. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Istenem, szegény kutyus. Imádkozz és reménykedj, szerezgesd, érezze hogy szereted és foglalkozol vele, legyél vele. De ha a doki azt mondta, biztos úgy lesz :)

Adj neki sok szeretetet.:)

2012. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 intrepid ***** válasza:
Próbálj valahogy vizet is itatni vele, az talán még fontosabb neki most mint enni.
2012. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Babéziára vért szoktak venni. Aztán az Imyzol mellé még jó pár szurit is adnak. Ha pedig napok óta rosszul van a kutya, infúziót is kell neki adni. Ne házhoz hívj ilyenkor orvost, hanem kutyát elvinni egy jól felszerelt rendelőbe.
2012. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy életben fog maradni, ne izgulj.

A leírtak alapján, ez nem a kullancscsípés okozta betegség, hanem egy egyszerű gyomorrontás. Ez a kutyákat sokkal jobban megviseli, mint bennünket embereket.

Én egy kutyamenhelyen dolgozom, higgyél nekem és ne izgulj.

2012. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az ivással nincs gond, inni mindegyik nap ivott rendesen,csak az evéssel van gond,nagyon lefogyott vasárnap óta!:(
2012. jún. 7. 12:40
 6/12 anonim válasza:
nekünk a kutyánk mikor beteg volt, mindennap húslevest adtam neki, úgy hogy a szájába kellett spriccelnem fecskendővel. A végén felépült.
2012. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát igen húsleves... elég furcsa kutyám van ugyanis utálja a leveseket (pedig sokszor próbáltam megkedveltetni vele),nála csak konzerv és csont jöhet szóba,mást nem hajlandó,még a márkás száraz tápot se
2012. jún. 7. 12:45
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, szerintem is szimpla gyomorrontás. Kutyusommal nemrég ez volt, nagyon megijedtem. Ugyanúgy doki járt ki, szuri. Kedvetlen volt, iszonyú erőtlen, úgy látszott, mint aki nem éli meg a másnapot.:( 4-5 nap így telt el és lassan erőre kapott. Legyél ott vele és szeretgesd.:)


(Bár azt hiszem, ezt nem is kell mondanom.:))

2012. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Időpont ma 12:45

Csak konzervet és csontot eszik?

2012. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát nekem már a kérdésed elején egyértelmű volt, hogy kullancs van a kutyában, szóval nem értem, hogy az orvos ezt miért nem tudta???????? Ha már az első alkalommal megkerestétek volna a kullancsot, amikor kiment a doki, akkor most nem kellene aggódnod a kutyáért. Minden esetre legközelebb tudni fogod, hogy amikor szomorkodik, nem eszik, megy a hasa, akkor kullancs van benne. Rendbe fog jönni!! Nyugi!!
2012. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!