Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kezdett el kukázni?

Miért kezdett el kukázni?

Figyelt kérdés

5 éves kutyám az elmúlt 2 hétben elkezdett kukázni. Sose csinálta, ráadásul alapvetően nem is mehet be a konyhába. Viszont most 1-2 hete rákezdett,azóta többször is kirámolt. Vagyis inkább csak beleturkált. Miért kezdhetett most rá,illetve hogyan tehetnék ellene? Olyankor csinálja,amikor senki nem látja.

Minden nap jól le van mozgatva, canicrossozunk,illetve bikejöringezünk is minden nap, valamint van sok séta, tanulás,ez nem lehet az oka.De mégis mi?


2012. jún. 7. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Most vette észre a kuka tárgyat, és hogy lehet szaglászni benne, biztos élvezi. Az egyik volt kutyusom :( ő szintén csinálta, csak nem ennyire durván. Sosem kukázott csak ha kinyitottam az ajtaját a szekrénynek, és nem vettem észre hogy oda ment, szerencsére nem érte fel, de nyalta a kukát, meg próbált kukázni. Ilyenkor el kell húzni, kicsit leszidni hogy nem szabad. Ennyit tehetsz.
2012. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem nem az a lényeg, hogy MIÉRT kezdte el, mivel valszeg azért, mert egyszer volt valami számára ellenállhatatlan illatú kaja a szemét közt. Viszont mostmár azért csinálja, mert egyszer jó volt neki, rájtt hogy vannak ott érdekes dolgok, ezért ismételgeti-próbálgatja.
2012. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy nem kap elegendő kaját, vagy pedig egyszer valamikor kapott a kukában valamit ami számára jó és lehet hogy az után keres.
2012. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kb 3 éve egyszer kukázott,akkor leszidtuk érte,azóta nem csinálta.

Egyébként nem eszik meg semmit,csak kiszedegeti onnan a tetején lévő cuccokat.

Mivel nem tudom rajtakapni,leszidni se tudom érte:(

2012. jún. 7. 12:52
 5/8 A kérdező kommentje:

2x eszik egy nap.Igaz,nem sokat,mert jó fajta tápot kap,abból meg ugye kevés kell.

De nálunk sosincs kaja a kukában,arra nem hajthat.

2012. jún. 7. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:
de a kuka tele van különböző szagokkal. Ez neki nagyon érdekes, olyan, mint amikor egy lány talál egy hatalmas ékszeres ládikát, amiben minden nap más ékszerek vannak. Engem szidhatnál akárhogy, én minden nap belenéznék :D
2012. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Örülök neki,hogy tele van érdekességekkel,de mégsem állapot,hogy kipakolja 2-3 napi rendszerességgel. Remélem rá fog unni,vagy egyszer sikerül rajtakapnom.Mindenesetre köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 7. 17:26
 8/8 anonim válasza:
Figyelj, egy megoldás az, ha teszel a kukára tépőzáras gyerekzárat, azt biztos nem fogja tudni kinyitni.
2012. jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!