Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az alábbi menü ideiglenesen...

Az alábbi menü ideiglenesen jó lesz a kistestű kutyáimnak? (többi lent)

Figyelt kérdés

majd csak június 18-a körül tudunk rendelni nekik tápot addig ezt menüt állítottam össze:

-csirke farhát

-sárgarépa

-rizs

-tojás

minden főzve lesz, és majd kajálásnál keverem össze őket.


ha vmi fontos hozzávalót kihagytam volna írjátok meg..


köszönöm a válaszokat!


2012. jún. 7. 13:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

egyik havanese a másik bichon frise


nyersen nem eszik a répát csak főve

2012. jún. 7. 14:10
 12/18 A kérdező kommentje:
akkor jó, sokat olvasgattam miket lehetne össze rakni úgyhogy emellett a menü mellett döntöttem, van benne mit rágni és vitamin,fehérje is van benne majd egy kis almát is kapnak pluszba :)
2012. jún. 7. 14:12
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez tök jó :D szerintem máskor is adhatsz nekik ilyet, mert jóval egészségesebb, mint a táp! Egyébként az én kutyám a gyümölcsöket szereti: banán, kiwi, szeder :D
2012. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

igen gondoltam rá hogy havonta egyszer csinálok egy adagot az kb 2-3 napig tudják enni :) egy kis változatosságnak ők is örülnek..


nálunk is megy a banán, meg a graphefruit-ot is megeszik :D

2012. jún. 7. 16:24
 15/18 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki többféle zöldséget és gyümölcsöt. Én almát, répát, cukkinit, banánt, salátát most nem jut eszembe, hogy szoktam-e nekik mást is adni.
2012. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
cukinit és a salátát nem eszik meg,azt már próbáltam..
2012. jún. 8. 11:16
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes, mi is szoktunk néha ilyet csinálni, csak mivel nálunk a kutya csirke-fehérje allergiás, ezért sertéshusiból. Gondolom neked eszedbe sem jutott, de az egyik felettem válaszoló említette, úgyhogy muszáj reagálnom rá: nem, soha nem adunk nyers baromfihúst kutyáknak, ahogy nyers disznóhúst sem.


A gyümikkel kapcsolatban érdemes elolvasni: [link]

2012. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

köszi a linket hasznos volt :)

nyersen én sem adnék nekik húst

2012. júl. 4. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!