Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ezredik ilyen kérdés....

Az ezredik ilyen kérdés. Milyen kutya lenne számomra a legideálisabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom hogy sok ilyen kérdés volt már de olyat még nem találtam ami rám illett volna..

Szóval , 16 éves vagyok tehát még suliba járok ami 8-2-ig minimum távollétet jelent de azt hiszem ez megfelelő neveléssel nem lenne gond.:) Nagy kertes házunk van , egy cicánk és egy kistestű szukánk. Reggel vinném suli előtt kb fél órára sétálni és suli után olyan 4 körül egy másfél két órás séta és tanulás. Vinném kutyasuliba.

Szellemileg olyan kutyust szeretnék aki nyugodt természetű de szeret mozogni is. Tehát mikor én tanulok akkor ő pihen mellettem esetleg elvan a kertben a másik kutyival. Szeretném ha engem tekintene az igazi gazdinak , bár tudom ez főképp nevelés és foglalkozás kérdése.Tehát olyan egygazdás kutyát szeretnék.. Természetesen úgy nevelném hogy idegenekkel se legyen agresszív és hallgasson a családtagjaimra de mégis engem szeressen és ne legyen pl olyan mint a Labik vagy a Goldik akik mindenkihez mennek simiért.:) Tudom hogy ez kicsit önző hozzáállás de ilyen vagyok és akkor így szeretnék kutyát választani magamnak hisz mégis 10-15 évre választok TÁRSAT.

Küllemre pedig nagytestű tekintélyt sugárzó kutyát szeretnék akinek nincs hatalmas mozgás igénye és tud nyugisan mellettem pihenni ha esetleg néha sokáig kell tanulnom és nem tudok vele annyit foglalkozni aznap. Mert ugye suli mellett ez is elő fog fordulni.:S

Nem első kutya lesz és most nagyon sokat olvasok nevelés terén is hogy le tudjam tisztázni a falkavezérséget-

Bocsánat hogy hosszúra sikerült de szerettem volna mindent leírni , ha esetleg még valamit szeretnétek tudni szívesen leírom ! A válaszokat előre is nagyon köszönöm!:)


2012. jún. 7. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

A horoszkópod szerint is választhatsz hozzád illő kutyust. Itt nézd meg, hogy melyik az.

[link]

2012. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez valahogy nem jött be nekem de köszi:)
2012. jún. 7. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Amerikai bulldog

Afgán agár(bár ennek a szőrét nem árt gondozni)

haziallat.hu itt nézz körül kutyáknál azon belül is kutya fajtáknál

Nagyon haasznos oldal

2012. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !:)
2012. jún. 7. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:

A leírásodnak tökéletesen megfelel egy LEONBERGI!! :) Szerintem tökéletes társad lenne, nagyon el tudnálak képzelni együtt benneteket.


Egyetlen dolog van: hétvégente néha egy-egy nagy kirándulást érdemes lenne vele beiktatni, mindkettőtöknek és a kapcsolatotoknak is nagyon jót tenne! :)

2012. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rajta még nem is gondolkodtam :O Köszönöm szépen a választ utána nézek :))
2012. jún. 7. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!