Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El vehetem a kis kutyákat az...

El vehetem a kis kutyákat az anyuktól?

Figyelt kérdés
A kutyám ellet 8 kis kutyát és abbol meg evett 4.És a többit el szeretném tölle venni hogy azoknak ne legyen probléma.Még csak 4 naposak.Ez az 1. ellése volt.

2012. jún. 7. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hány éves a kutya?

Mivel és hogyan eteted most?

Mert ez egyáltalán nem normális dolog, hogy megeszi a kölykeit!!


Amúgy el veheted tőle a kicsiket de akkor minden nap még éjszakai is 2-3 óránként kutyatápszerrel etetned kel őket!

2012. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gondolom az első tüzelésnél mindjárt vemhesült a kutya, túl fiatal még ehhez, nem volt mellette senki amikor ellett....

vedd elakölyköket, de 2 óránként (éjjel nappal) szopniuk kell. Tehát 2 óránként rakd vissza őket szopni, aztán újra vedd el.

És a kutyát ivartalanítsátok minél előbb

2012. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hovarju ***** válasza:

Hogy te itt mennyi szidást fogsz kapni...


Szerintem ne vedd el tőle a többi kölyköt. Nagyon kicsik még.

Lehet, hogy amit megevett nem volt életre való.

Mennyi idős a kutya? Törzskönyves?


Esetleg megpróbálhatod azt is, hogy készítesz egy vackot a kutyusoknak, ahová beraksz egy infra lámpát, hogy melegben maradjanak. És két óránként oda rakod a mama kutyához őket, hogy szopjanak. Fárasztó lesz az lekövetkezendő 3 heted, de szerintem csak igy van esélyük életben maradni. (már ha egyébként egészségesek)


Ha nem törzskönyves, vagy nem alkalmas a tenyésztésre, akkor az alom felnevelése után ivartalanítsd a kutyádat.

2012. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem hagyd ott őket,lehet jobban is járnak ha megeszi az anyjuk.

Láthatóan te magasról leszarod a már meglévő kutyát is,nem kell ,hogy több rossz helyre kerüljön vagy tovább szaporodjon.

2012. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
vedd el a kicsiket...már akkor el kellett volna amikor az elsőt bántotta. 3 óránként engedd be szoptatni ha kell szájkosárban... esküszöm néha nem értem az embereket, végignézted, hogy 4 kölyköt megevett és most jut eszedbe, hogy gond van??
2012. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Legalább nem lesz belőlük kóborkutya.
2012. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Dehogy,semmi féle képp ne vedd el!Azért ette meg mert nem volt teje.De velószínú hogy ha azokat is nem ette meg akkor felneveli.ne nyújl hozzájuk!
2012. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

basza meg aki azt mondja hogy én tehetek rolla utána olvastam a dolognak és erről egyáltalán nem tehet a kutya gazdája....

amúgy már nincs gond mert a többi vel már minden oké. amúgy keverék a kutya és 4 éves most ellet először.nem látta senki hogy ellik mert el bujt.

2012. jún. 10. 22:03
 9/11 A kérdező kommentje:
egyikből se lesz kóbor kutya
2012. jún. 10. 22:04
 10/11 A kérdező kommentje:
az ivartalanítás egyértelmű!!!!
2012. jún. 10. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!