Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láthatatlan kutyakerítéshez...

Láthatatlan kutyakerítéshez lehet vezetéket "utánrendelni"?

Figyelt kérdés
A kutyám szinte minden kerítést átugrik vagy kiszökik, ezért ezt találtam a végső megoldásképp. Elég nagy a kertünk, de a 300 méteres kerítés (amit a csomag tartalmaz) a kert feléhez lenne csak elég. Ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném! (Fikázós, állatkínzós kommenteket nem kérek, már szinte mindent megpróbáltam a kutya érdekében. köszi)

2012. jún. 7. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] itt azt írja hogy 300m -res kiszerelésben lehet hozzá rendelni
2012. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom lehet után rendelni vezetéket és nyakörvet is. vezetéket utánrendelésben azt hiszem 300m-es csomagokban van. De van ahol méterre van és annyit rendelsz amennyi kell.

Ha megtalálom az után rendelős oldalt akkor majd be linkelem.

De ahonnan vetted azokat felhívod és szerintem ott is meg tudják mondani, hogy hogy megy ez, vagy hogy náluk leht e után rendelni.

2012. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!