Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy baj ha csak a táp felét...

Nagy baj ha csak a táp felét eszi meg? (lent)

Figyelt kérdés
1,6 kg a kutyám. A tápon az van feltüntetve h a napi adagja 40g... 8 hónapos elmúlt, már naponta csak 2x adok neki. És minden nap pontosan 20 g-ot eszik meg. 10et reggel és 10et este. Mit tegyek? Ez nagy baj?
2012. jún. 7. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem sovány (vagyis pont jó súlyban van) akkor nem baj.

Nekem egy Yorkim van. A tápra az van írva, hogy naponta 37g de csak 25g eszikl meg naponta. Azóta csak annyit adok neki és pont jó súlyban van. A Doki szerint is! Egyszerűen csak nem igényel ennyi kaját.

2012. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az enyém se sovány, nincsenek ki a csontjai, csak akkor érzem ha jól megtapogatom.
2012. jún. 7. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:
A mi csivavánk nem is szereti a tápot, ezért eszik belőle keveset. Erre vigyázz, lehet, hogy éhes marad. Mi házilag főzött kajcsit csinálunk neki. Ezek a pici kutyák inkább nem esznek ha nincs ínyükre az étel, de volt, hogy hallottam, ahogy korog a gyomra, míg csak táppal próbálkoztunk.
2012. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem baj.ha nem eszi meg az egészet rögtön vedd el előle.

Az előttem szólóra meg ne hallgass,nincs cukorból az a kutya ,nem fog éhenhalni ha nem lesed minden óhaját sóhaját,és külön menüket nem főzől neki.

Eszik amennyit akar,ha éhes maradt akkor így járt.

De ha jó húsban van,akkor valószinüelg csak annyi,hogy nem kell neki annyi kaja.

2012. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!