Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tuzelesnel van olyan hogy a...

Tuzelesnel van olyan hogy a szuka nem veszi fel a kant?

Figyelt kérdés
Pl tapasztalatlansagbol,vagy barmi okbol kifolyolag.SZukam most tuzel,holnap lesz a 13-ik nap,a kan mar szagolgatja,de szukam olyan kis mulokabb,es ezert remenykedem hogy lehetseges e ilyen,megtortenik ilyen,mert hatha akkor nalunk is igy lesz.Ez az elso tuzeles,mert nagyon elhuzodott neki,mar 2 eves,azt hittuk nem is fog tuzelni,ezert mondta az orvos hogy varjunk az ivartalanitassal,de vegulis mostmar tuzel,igy csak ezutan lehet ivartalanitani.Most pedig valahogy el kellesz oket kulonitsem egymastol.

2012. jún. 8. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ismerek olyan szukát, akinek a tenyésztő kinézte a kant már egy-két éve, aztán hiába próbálkoztak, nem sikerült összerakni őket... (hogy mesterségesen miért nem próbálták azt nem tudom). de ha együtt élnek, akkor lehetséges, hogy előbb-utóbb erőszakot tesz rajta a kan, úgyhogy inkább rekesszetek.
2012. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Különítsd el csak őket egymástól. Sokkal egyszerűbb lesz a műtét lezajlott tüzelés utáni időben, mint egy vemhesedésnél azonnal.
2012. jún. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

El kéne különíteni, ha nem akarja a kant akkor akár meg is haraphatja elég rendesen.

13.napon már rég fel kellett volna vennie. Mióta nem piros avér? abban hányadik napnáltartotok?

2012. jún. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat,ha jol vettem eszre akkor mar tegnap egyaltalan nem volt piros,tegnapelott mar vegefele jart.Tegnap es ma meg csak annyi hogy jo dagadt a nemiszerve,de mar semmi ver,es mar nem is nyalja magat annyit.Kanom mar szaglaszta rendesen,de raszoltam mindig es abbahagyta.Szukam a szaglasast kovetoen nagy ugralva elszaladt.Nem csapja felre a farkat es nem kezdemenyez.Annyi hogy o az apjanak tekinti a kanomat,mert vele nott fel,nagyon szereti,mindig ugy tudja puszilni,de ezt nem hagyja neki.MEG!Aztan ki tudja mi lesz kesobb...Nem tudom mi lehet,...de amint latom hogy kezd ''ugy'' alakulni,elkulonitem oket,nem hianyzik egy komlikalt vemhesseg elleni mutet.Kisebbik szukamnal volt mar,mert ot vemhesen fogadtam be,es hat joval komlikaltabb mutet volt mint egy sima ivartalanitas.
2012. jún. 8. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!