Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok? Klikker,...

Tapasztalatok? Klikker, kutyasíp, jutalomfalat tartó, és a képen látható kutyagumihordóról?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]



[link]


2012. jún. 8. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt a fajta klikkert én nem szeretem, mert beleakad az ujjam olykor, viszont nagyon jól szól, nagyon jól szuperál, csak én vagyok ügyetlen. :)


A kutyasíphoz nem tudok hozzászólni, mert nem használok.


Jutalomfalat tartónak amit linkeltél, nem tudom, milyen, de egyre figyelj oda, mikor ilyet vásárolsz: A szája, ahol belenyúlsz, legyen merevítős mindenképp, mert a merevítő nélkülivel szenvedni fogsz. (Kép alapján nem tudom eldönteni, ez merevítős-e.)


A kakizacsi tasi furcsa, ilyet én még nem láttam, nekem a szokványok csont alakú van, én azt praktikusabbnak tartom, mint ezt a fajtát, dehát ízlések és pofonok. :)

2012. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Micsoda szerencséd van, ezek közül mindegyikkel volt már tapasztalatom :)


Klikker: Életem első klikkere pontosan ilyen volt, sárgában. Annó 500 forintért vettem, remek célt szolgált. Sok trükköt köszönhet neki a kis majom :) Szerintem teljesen tökéletes, meg voltam vele elégedve. Célnak megfelelő. Egyébként sok ember nem is használ klikkert, nem egyet ismerek aki a nyelvévek klikkel, vagy az ujjával csettint. De én személyszerint a klikkert jobban szeretem.

Most ilyenem van: [link] Ez is egyszerű, a másikat cseréltem el egy ilyenre, mert az enyém halkabb volt mint ez és ennek a hangjától félt.


Síp: Ugyan ilyen sípom volt, amíg el nem hagytam. Ha rendes sípot akarsz, akkor ne ilyet vegyél. Az még nem is probléma, hogy hallja az ember is a sípot, de amikor be akartam állítani, hogy milyen hangon szóljon akkor nem teljesen össze volt tekerve. És lehet én csináltam bénán, de folyamatosan kitekerődött és elhagytam a felét. Így esett, hogy egyszer meg sem találtam. Egyébként felesleges kütyü volt, mert a kutyámat egyáltalán nem érdekelte. Kétszer vettem ilyen sípot kétszer próbáltam rá megtanítani és kétszer is hagytam el :D


Jutifalat tartó: Tegnap vásároltam ilyet. Tökéletes, viszont nem túl nagy. Igaz nekem kistestű kutyám van, így bőven elég, praktikus. De ha komolyabb céljaid vannak, akkor érdemesebb nagyot venni. Egyébként merevítős a szájánál.


Kakazacsi tartó: Ha tetszik vedd meg. Nekem szimpla csont alakú van. Mikor én vettem, akkor még nem lehetett ilyeneket kapni. Nekem is másféle tetszik már, de nem fogok kiadni érte 800 forintot, mikor van egy :) Ez pedig nálunk legalább is 1600 forint körül van. Annyit meg pláne nemér egy ilyen nekem legalább is. De egyébként nem is tetszik. Meg szerintem nem olyan masszív mert csak kis szövet. És hát fura na :) De ha tetszik akkor vedd meg.

2012. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szilvi & Argos ***** válasza:

Klikker: állítható hangerejű, bár minimális különbség van a halk és a "hangos" változat közt, egy forgalmasabb utcán szerintem nagyon halk a leghangosabbra állítva is...nekem is van, szobába nagyon praktikus. Most végre ismét vettem a Fressnapf-ban "brutálklikkert" :D ugyanilyen fajta nyomógombos, csak nagyobb és négyszögletes, nem csont formájú és sokkal-sokkal hangosabb, kutyasuliba, utcára ajánlom.


A síp praktikus, lehet állítani a frekvenciát. Bár nem értem, miért ultrahangúnak írják, mikor az nem lenne hallható az emberi fül számára...a síp viszont igen is hallható. Én már többször jártam úgy, hogy az alsó része letekeredett és elhagytam. Egyébként a hétköznapi életben nincs sok értelme, főleg, ha hirtelen, veszélyes szitu miatt kell behívni a kutyát. Mire a szádba veszed és megfújod, addig már 3-szor szólhattál a kutyának, hogy jöjjön oda :)


Kutyakaki zacsi tartó...passz :D Szerintem ez is jó, meg a csont alakú is...utóbbi van nekünk, de nem is használom, mert nem fogok pénzért belevaló zacsit venni, az tuti. A kerület adott 500 ingyenzacsit...azon kívül a napi pékáru zacsija tökéletes megoldás...nekem minden táskám kis zsebében ott lapul 10-20 zacsi állandó jelleggel!


Jutifalat tartó: nekem ez túl kicsi, nincs hozzá öv, csiptetős...Vakkantósat vettem övvel és beleraktam egy tápadagoló poharat, s abba adagolom a jutit! Az fixen áll.

2012. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szilvi & Argos ***** válasza:

Kedves 2. Válaszoló, totál egyet értek Veled, amint olvashattad :)

Az általad linkelt klikker: [link]

a "Brutálklikker" az én szememben :D Nagy is és kellően hangos forgalmas utcára, rendezvényre is! Én ezt imádom a legjobban, és 600Ft-ért a Fressibe meg lehet venni.

2012. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Brutálklikker :D Ez jó név. Tényleg olyan egyébként. Olcsó, és hasznos. Még lenyomni is nehezebb, de úgy kattan, hogy azt messziről is meghallja a kutya, ha a távolban akarom jutalmazni. Egyébként a jutifalat tartón van öv csiptető is.

Ha jól emlékszem neked Argos nagyobb testű kutya (roti-nj talán), így nektek kicsi. De az én 7 kilós kutyámnak elég :) Azért is írtam, hogy ha nagyobb testű a kutyája, vagy komolyabban akar vele foglalkozni (egy-egy alkalommal több jutalom falat szükséges), akkor bizony másik után kell néznie.

~ a 2. válaszoló ~

2012. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!