Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hasonlót vagy különbözőt?

Hasonlót vagy különbözőt?

Figyelt kérdés
Volt egy fekete német juhászom, kb. 1 hónapja ment el. Szeretnék egy új kutyust. Tapasztalatok? A hozzá hasonló, vagy a különböző ebek a "jobbak"?
2012. jún. 8. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem szerencsére még nem halt meg a kutyusom de viszont ha ne adj isten meghalna, biztos nem választanék ugyan olyan fajtájút! inkább másikat választanék mert nem akarnám az előzőt pótoltatni magamba h ugyan olyan fajtájú legyen!
2012. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se vegyél újra német juhászt. Vagy ha azt veszel, akkor külsőre különbözzön, mert ha nagyon hasonlítanának, akkor mindig az előző kutyus jutna róla eszedbe. Én a helyedben valami egész más fajtát választanék.
2012. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is másik fajtát választanék.
2012. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is másik fajtát választottam.
2012. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Hát ezt neked kell eldöntened. Ha beleszerettél, úgy érezted, hogy ez a kutya passzol hozzád, és még negyven évig eléldegélnél vele, akkor magadtól is hasonlót fogsz keresni. De ha nyűg volt néhány tulajdonsága, akkor legközelebb keress olyat, ami előreláthatólag jobban fog passzolni. A lényeg, hogy gondold át, mire van szükséged és mire nem, mintha első kutya lenne.
2012. jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha neked ez a tökéletes fajta, és más fajtát nem is akarsz, akkor természetesen maradj ennél. Ha tetszenek más fajták is, és azokat is szívesen tartanád, vegyél más fajtát. Viszont ha maradsz a német juhásznál, lehetőleg ne feketét vegyél, mert tényleg sok lenne a hasonlóság.
2012. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!