Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Körülbelül mennyibe kerülhet...

Körülbelül mennyibe kerülhet egy tenyésztőtől származó, törzskönyvezett, akár kiállítási minőségű kuvasz kölyök?

Figyelt kérdés
Azért itt érdeklődöm,mert bizonyára akad köztetek,aki tenyésztőtől vett kutyut,esetleg beszélt már velük.Gondoltam már rá én is,hogy felhívom őket,de az árral indítani nem szabad,meg is értem-mást viszont azt hiszem,tudok a fajtáról,most is van kuvi keverékem,illetve csak 2-3 év múlva terveznénk.Így nagyhirtelen mást nem tudnék kérdezni,hiszen a jelenlegi párosítások információja pl nem igazán rám tartozik még.Most csak érdeklődnék,hogy tudjam,mennyivel kell majd számolnom,ha egyszer oda kerül a sor.
2012. jún. 9. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
ha tenyésztőtől veszed akkor egy értelmű, hogy törzskönyvezett! amúgy 80-100körül már szerintem kapsz de lehet h 120 körül lesz nemtudok pontos árat mondani de számolj 100felett inkább!:) jó kutya nevelést:)
2012. jún. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi most vettünk kiállítási minőségű kuvasz kiskutyát, 60 ezer forint volt. 60-70 max. 80 körül vannak a kuvaszok.
2012. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A magyarfajták mindig olcsóbbak. Szóval olyan 60-80 között számolj.
2012. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen a magyar fajták a legolcsóbbak.

50-80.000 ft körül van.

2012. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A magyar fajták lényegesen olcsóbbak, én ha eredményes kutyát szeretnék 80-100 körül nézelődnék a legjobb kennelben :)
2012. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Kellemes meglepetésként értek,ugyanis kétszer ennyivel számoltam.Egy másik kedvenc-igaz,nyugati-kutyafajtám háromszor ennyibe kerül...
2012. jún. 9. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!