Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 7 éves kutyát is be lehet...

Egy 7 éves kutyát is be lehet tanítani?

Figyelt kérdés

Kérlek SEGÍTSETEK! Most fogadtam örökbe egy 7 éves keverék kutyát és semmi nincs neki betanítva. Szeretnék neki mindent megtanítani ül!, pacsit!, fekszik! és azt is hogy hozza vissza ha el dobok neki valamit. De sajnos nem volt vele soha foglalkozva. Ha eldobok valamit akkor utána sem szalad. Sétáltatni is szeretném vinni, de sajnos sétáltatva sem volt soha ezért azt is meg szeretném tanítani, hogy melletem jöjjön szépen. Hogyan tudnám ezeket megtanítani neki?

Ja meg fürdetni sem lehet, mert fél a víztől, hogy tudnám hozzá szoktatni? Kérlek segítsetek benne! Szerintetek még van rá esély, hogy ezeket mind megtanulja?


2012. jún. 9. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Meglehet de sok türelem, és ne siesd el jutalmazd meg STB.
2012. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jún. 9. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg van (sok kitartással) rá az esély! sok sikert hozzá! és annyit a trükkökhöz hogy van a 101 kutyatrükk c. könyv abba sok trükk van. a pórázon sétáltatós dologhoz annyit hogyha rá keresel akkor sok mindent találsz róla + itt is már sok ilyen kérdés van.
2012. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!
2012. jún. 9. 15:41
 5/8 Budai Letti válasza:

Szia!

Igazából, nekem 3 kutyám van, mind a 3 menhelyről. Hülyeségek azok az állítások, hogy 8 éves kortól már nem lehet a kutyát tanítani. a 10 évesen örökbefogadott kutyám is fél év alatt megtanult 5 parancsot. ( 1. lábhoz, 2. úttestnél ül, 3. ül, 4. fekszik, 5. pitiz. ) Szóval a te kutyád még nagyon fiatal, nyugodj meg.:)

2012. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. jún. 9. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert !! :D Első voltam!:)
2012. jún. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. jún. 10. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!