Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyám de már nem...

Van egy kutyám de már nem tudom eltartani. Hova tudnám beadni ahol biztonságba lesz?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Milyen fajta? Esetleg fajtamentők. Vagy ha van közeli ismerősöd nekik.
2012. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Menhelyre! Keress hozzád közel álló menhelyet és beszéld meg velük, hogy nem tudod tovább tartani, lemondanál a kutyáról. Ők meghirdetik, és keresnek neki új gazdit.

Remélem nem az utolsó másodpercben vagy, és tudsz még néhány hónapig gondoskodni róla. Sajnos a menhelyek tele vannak, nincsen szabad kapacitás sehol.

2012. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem szólók írták, keresd meg a fajtamentőket, menhelyet.
2012. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Viki0408 válasza:
100%
igen, menhely vagy fajtamentők, vagy hirdesd és keress neki új gazdit, vagy ismerősök :)
2012. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Milyen kutya? Azért ez is nagyban közrejátszik az új gazdi keresés sikerességében. Ha fajtatiszta, és ingyen adod, csak mert már nem tudod eltartani, nagy az esélye, hogy találsz neki valakit. Hirdesd neten!

Ha kölyök, akkor is sok esélyed van, főleg ha fajtatiszta kölyök.

Ha keverék, és még felnőtt is, nincs sok remény. De a menhelyen elaltatják, úgyhogy azt nem nevezném biztonságnak.

Ismerősök segítségét is kérheted.

2012. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:25

Menhelyen NEM ALTATNAK !

Csak gyepmesteri telepen.

2012. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Menhely nem altat soha. Csak a gyepik.

azért arra készülj fel, hogy még pár hónapig nálad marad, amíg találnak valakit.

Milven kutya?

2012. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem altatnak menhelyeken? Mert láttam olyan menhely weblapokat, amiken ki volt írva, hogy nem altatnak, és ezért gondoltam, hogy akkor biztos van, ahol altatnak. De ha butaságot mondtam bocsi. Mindegy a kérdező inkább hirdesse, minthogy rögtön a menhelyre vigye!
2012. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Németjuhász a kutyus és még el tudom tartani egy darabig, meg lesz oldva nem lesz baja :)

Majd akkor utánajárok a menhelyes dolgoknak,köszi még egyszer :)

2012. jún. 10. 14:41
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nj akkor a fajtamentőket keresd!
2012. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!