Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisil a kutyám a szüleim...

Miért pisil a kutyám a szüleim ágyába?

Figyelt kérdés
Kölyökkutya. Az enyém, szóval én vagyok a gazdája, én etetem és én foglalkozo vele, nekem fogad a legjobban szót. Viszonylag jó, szóval nincsenek vele nagy gondok. Az én ágyamba sose mászik fel, öcsémébe viszont igen, vele alszik. (Mert öcsém megengedte neki, pedig úgy volt, hogy senki sem engedi fel az ágyába.) Szüleim ágyába sem megy fel, ha valaki ott van, mert régebben amikor fölment, lezavartuk, és megtanulta, hogy nem mehet fel. Amikor üres a szoba, mégis fölmegy és odapisil. Miért?

2012. jún. 10. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Bosszú.
2012. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Örömében, mert valami olyat csinálhatott, amit nem szabad.
2012. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tényleg csak így gonoszságból? Mert apukám néha nagyon leszidja (de nem tettenérés közben), és ő ezt nem érti. Az ő részébe pisil. De ezt nem rég kezdte el. Amúgy szobatiszta, a pelusra végzi a dolgát, de eddig már 4x előfordult, hogy az ágyba.
2012. jún. 10. 14:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinálta, azóta ki van tiltva a szobából
2012. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

jaj fúj miért kell az a kutyapelenka? a szobatiszta azt jelenti,hogy nem csinál a lakásba.Vidd le tisztességesen,nem kell lustának lenni. és azért pisil az ágyba,mert szarik a fejetekre (ahogy irtad,már tudja,hogy nem szabad) ,feszegeti a határait. Emberi tulajdonságokkal meg viselkedésekkel mint a bosszú nem kell felruházni az állatokat mert abból csak a baj van.

ha rajtakapod,rögtön le kell szidni,megbüntetni.Később már semmit nem ért belőle.


és könyörgöm a pelenkát hajítsd ki,a kutya gyűlöl a saját helyére szarni. Nem macska.

Akiteki írta egyszer nagyon frappánsan,hogy érdekes egy bullmasztiffot sosem szoktatnak pelenkára,mert akkora szart senkinek nincs gusztusa a házból szedegetni :D

2012. jún. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha pelusra végzi a dolgát, akkor nem szobatiszta. A szobatiszta kutya csak kint végzi a dolgát. Pelusról jó lenne kiszoktatni a szabadba, mert ha most nagyon megszokja, kínkeserves lesz lenevelni róla. Napi 4-5 séta és akkor pisi. Vagy ha látod hogy kell neki (pl kaja után) akkor is. Ha kint sikerül elvégezni, akkor nagyon nagy dicséret. Apukádnak meg mondd el, hogy ha csak úgy leszidja, mondjuk 10 perccel az ágyrapisilés után, akkor azt a kutya nem fogja érteni. Ha tetten éri, akkor mehet a szidás, és jogos is lesz, de egyébként csak ront a helyzeten.
2012. jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lusta, de tudod iskola is van, és oda kell járnom. Addig a kutya ne velem van, hanem anyukámmal az irodában, de neki dolga van. Rajta tartja a szemét, de nem sétálgat vele. Nem lehet rajtakapni. Mivel tudja, hogy nem szabad, csak akkor csinálja, ha senki sincs itthon, vagy ha igen, akkor az el van foglalva, pl. zuhanyzik. Nem a saját helyére pisil, mert a saját helye az én szobámban van, ő meg az előszobában végzi a dolgát. Nem kistestű kutya, de hamarosan kiköltözün ebből a panelból, akkor meg nem kell leszoktatni a pelusról, mert kint lesz a kertben, be se jöhet majd a házba. Amúgy meg a pelus nem undorító, csak drága.
2012. jún. 10. 15:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó ha ilyen okos vagy akkor minek kérdezted meg? Hányszor sétáltatod egy nap és mennyi idős pontosan?
2012. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
3x, plusz délután pár órára kint vagyunk a szabadban de az nem igazán séta, csak felfedezés meg botok rágcsálása meg szimatolás. Amúgy 3 hónapos.
2012. jún. 10. 15:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert megérdemlik :D
2012. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!