Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan boxernek találó, ideális...

Kan boxernek találó, ideális nevek?

Figyelt kérdés
Őz-barna színű, fehér "kis cipőkkel", a nyakán hal, haluszony alakú folttal... A Bosco, Fleck kerültek eddig szóba, nektek esetleg van jobb ötletetek?
2012. jún. 10. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Apolló, szimba, Otello

:)

2012. jún. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk van egy fekete maszkos őzbarna, fehér jegyes kan boxer, őt Darius-nak hívják. Nagyon passzol a neve hozzá! :)


Egy másik kan boxer (fehér) is van nálunk, ő elég híres is, több reklámban, műsorban is szerepelt már, őt Raffinak hívják.

2012. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én boxosomnak Becks a neve, természetesen a sör után, szabadon.:) Előző boxeremet Hutchnak hívták.
2012. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagynéném boxerének a neve Ibra, amúgy én is a Boscot akartam írni, csak láttam, hogy te is azt írtad.:)
2012. jún. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Közben szóba került itthon a Mex(i)... Nagyon tetszik. :)

Nektek?

2012. jún. 13. 22:33
 6/9 anonim ***** válasza:

A Mex jó, a Bosco és a Fleck is. Ezek közül szerintem egy boxerhez a Mex illik, aztán a Fleck.

Az én sárga boxeremet (kevés fehér a mellkasán, fehér cipők a mellső lábakon és egy kis fehér az állán) Ferdinek hívják (Ferdinánd), de nem én neveztem el így hanem a tenyésztő.

2012. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nálunk is a Mex lesz a befutó, a környezetemben élőknek is ez tetszik jobban, a Bosco kevésbé és valahogy én is így vagyok ezzel... :)
2012. jún. 22. 07:36
 8/9 anonim válasza:
Na megvan? :)
2012. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen. :) Mex-nek neveztük el végül, nagyon édes kiskutya és nagyon eleven, egy igazi kis ördög fióka. :)))

2012. júl. 13. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!