Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti 5 éves kutyátok mennyire...

A ti 5 éves kutyátok mennyire aktív? Ekörüli korban lévő kutyatulajdonosokat kérdezném ezügyben.

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves yorkink, aki eszméletlenül lusta. Kis korában eléggé aktív volt, sokszor futkorászott fel-alá. Ma viszont annyira lusta, hogy ha tehetné az egész napját alvással és lustálkodással töltené. Még pisilni és kakilni is lusta kimenni, úgy kell unszolni, hogy menjen már ki. Ez aggaszt engem egy kicsit. Nem lesz ennek valamiféle egészségügyi következménye? Egyébként viszem sétálni, de ki van purcanfa séta végén, megy ismét aludni. Normális ez?
2012. jún. 11. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megnézetném dokival, 5 évesen még közel semm öreg.
2012. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 8 és fél éves kutyám nagyon aktív, pedig ő nem is terrier. Ellustult a kutya, itt a jó idő, tessék elmenni vele sétálni minden nap, nem csak kilökni az udvarra, vigyétek kutyák közé játszani, túrázni, futni, játsszatok vele. Az 5 év nem kor egy terriernél, még bőven aktívnak kellene lennie.
2012. jún. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán kissé sok felesleges kilót hurcol magán.
2012. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nekem egy 4 éves roti-nj keverék kanom van...itthon a kertben-házban egész nap alszik...ezt házőrzéssel, néhány felfedező körrel szakítja meg csak :) A játékokkal nem csinál semmit, csak akkor, ha én is kint vagyok, kertészkedek vagy hívom játszani.

Ehhez hozzá tartozik, hogy a napi két sétán alaposan ki van fárasztva: napi 3-4 órát sétál, bringa mellett fut, úszik, labdázik, frisbeezik, tanul, stb...örül, ha itthon alhat.

Tegnap este pl alig vánszorgott ki a házából séta előtt, de sétán már pörgött!

Ezért most reggel ki sem vittem, alszik :) Este megyünk a szokásos 2-3 órás sétára

2012. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!