Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud 20-max25 ezerért...

Valaki tud 20-max25 ezerért shih-tzu-t? Lehetőeg szabolcsban.

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért szaporítótól kapsz egy ideggyenge, beteg, keverék kölyköt. De még ők is többért adják szerintem. Miért akarsz rajta spórolni? Egy kocsin vagy hűtőn sem akarsz gondolom spórolni annak hátrányára. És egy társ jóval fontosabb, mint egy használati eszköz. Egy szaporítótól származó kutya orvosi számlája lesz nagy valószínűséggel havonta magasabb, mint az eredeti ára. De persze gondolom ha már most takarékoskodnál azon, hogy egy egészséges, szép, értelmes, jó temperamentumú kutyát vegyél, akkor a későbbi orvosi költségeken, sőt talán az eledelén is inkább takarékoskodni akarsz, nem? Tudod a tenyésztőktől származó kutyákban nem a tk a drága, az csak úgy 5000 Ft. Azért kerülnek jóval többe, mint egy szaporított keverék, mert a tenyésztő szerződésben garanciát vállal, hogy egy fizikailag és szellemileg is egészséges kölyköt ad el. Ha pedig mégsem akarsz tenyésztőtől venni egy minden szempontból jó kutyát, legalább menhelyeken, fajtamentőknél keress egy fajtajellegű keveréket. Ne a szaporítókat támogasd, hogy még több beteg kölyköt gyártsanak.
2012. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok rajta spórolni.Azért kérdeztem h tud-e vki ennyiért mert m mondtok h van.
2012. jún. 11. 18:25
 3/7 A kérdező kommentje:
"mondták
2012. jún. 11. 18:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogadd meg az 1. Válaszoló tanácsait.
2012. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
30 ezerért vettem nagyon egészséges fajtatiszta kutyust cegléden. Nem lehetetlen,de nagyon nehéz találni az tény. Szóval kedves elsõ,ne általánosítsunk. :)
2012. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is találtam 22-ért :D hnap azaz vasárnap hozzuk :)
2012. jún. 16. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok boldogságot hozzá.

Csak aztán ne csodálkozz, ha mégsem shih-tzu lesz belőle. És szerintem már most kezdj félrerakni a későbbi állatorvosi költségekre.

2012. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!