Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az oltástól ilyen kedvetlen a...

Az oltástól ilyen kedvetlen a kutyám?

Figyelt kérdés
9 hetes, ma kapott oltást, és egész nap olyan bús volt, ha hívtam nagyon lassan jött hozzám, vagy csak ült és nézett, magától a helyére ment aludni anélkül, hogy szóltam volna neki. De eddig minden nap úgy pörgött, hogy "nem lehetett lelőni". Most kicsit félek, hogy mi van. :(
2012. jún. 11. 20:56
 1/6 Hovarju ***** válasza:

Az oltástól lehet ilyen. De ha holnap is ilyen kedvetlen a biztonság kedvéért hívd fel a dokit és kérdezz rá mi ajánl.

Az én kutyám a kombinált oltástól volt "kiütve" kb.1 napig. Amikor a következő oltásra vittem, elmondtam a dokinak, hogy milyen volt a kutya és egy másik összetételű oltást adott neki, ami nem ütötte ki annyira.

2012. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! De azt még elfelejtettem leírni, hogy nem is vacsorázott.

Persze, mindenféleképpen beszélek a dokival, ha holnap is ilyen lesz, csak gondoltam hátha van valakinek tapasztalata ebben.

2012. jún. 11. 21:34
 3/6 Hovarju ***** válasza:

Hát , még talán ez is lehet az oltás miatt. Nem reagálnak egyformán az oltóanyagra.

Azért holnap kérdezz rá, és légyszíves írd meg mi történt, én is kíváncsi vagyok.

Jobbulást a kutyusnak.

2012. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet.Az én kutyám mondjuk utána egész nap durcás.

De ha a következő nap(okban) is ilyen,vidd el dokihoz!

2012. jún. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ó szerencsére ugyanolyan pörgős lett, mint volt! :) Szerintetek azért felhívjam a dokit? Vagy megbeszéljem vele, mikor a következő oltásra megyünk?
2012. jún. 12. 09:48
 6/6 Hovarju ***** válasza:
örülök, hogy jobban van. Azért a következő oltásnál meséld el a dokinak mi történt. Jó ha tud róla.
2012. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!