Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyust nevelni, egyszerűen...

Kutyust nevelni, egyszerűen is lehet?

Figyelt kérdés

Most pénteken érkezik a házamhoz egy aranyos labrador keverék kutyus. Fél éves. De azt hiszem azzal nem vagyok tisztában mennyit tudhat egy féléves kiskutyus.

Ennek érdekében, hogy ne fulladjon ez a kutyus sem a céltalan életébe, szeretném megnevelni, hogy igazán társasági eb legyen.

Hogyan kezdjek neki, milyen kézjeleket kell alkalmaznom és hogyan tudnék én a falka vezére lenni?



2012. jún. 12. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el kutyaoviba, hogy szocializálódjon és neked is megtanítják, hogy hogyan tanítsd meg a kutyusodat az alap dolgokra. :)


Egy fél éves kutyus tudása attól függ, eddig mennyit és milyen minőségben foglalkoztak vele.

2012. jún. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó ötlet köszönöm. amit megtudtam róla hogy az eredeti gazdijai panelban laktak. és kis gyerekekhez hozzá van szokva. bár ha egyből oviba vinném nemtdom hogy reagálna.
2012. jún. 12. 12:56
 3/3 JuCiKa99 válasza:
szerintem először is barátkozz össze a kutyával kicsit és aztán ha megvan a kölcsönös bizalom te is tudod oktatni.
2012. jún. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!