Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Főtt csirkehústól hasmenésük van?

Főtt csirkehústól hasmenésük van?

Figyelt kérdés
Mindkét kutyámnak hasmenése van, ha csirkehúst adok, ezekszerint allergiásak a csirkehúsra, vagy annak valamilyen más tünete van? Milyen húst ajánlotok helyette? Még kölykök.
2012. jún. 12. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
add nyersen. Bár kétlem,hogy a hústól van,mit adsz még hozzá?
2012. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nyersen? Kölyköknek?

Brit premium junior tápot. Csak akkor megy, ha csirkehúst adok. A táptól nem.

2012. jún. 12. 11:13
 3/10 anonim ***** válasza:
hát nem tudom,én kutyám tényleg allergiás rá,de ő elkezd utána vakarózni erősen,bágyadt lesz,végső fázisba meg véresen megy a hasa.
2012. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jesszus... csak mert az a fura, hogy mind a kettőnek ment a hasa.... de nem volt romlott a hús, mert mi is ettünk belőle.
2012. jún. 12. 11:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen nyersen olvasd el amit a neten találsz a BARF eteésről.Én 4 hetes koruktól nyersen adom a húst a kutyáimnak,(akkor még darálva, ahogy az anyjuktól kapnák) sok új tulaj is folytatja ezt. allergiás kutyáknak kifejezetten ajánlják.
2012. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Általában a csirke allergiának nem az a jele, hogy megy a hasa a kutyának. Inkább a vakarózás, nagyon ki vakarja magát mintha bolhás lenne.

Én ismerek olyan kutyát, aki ha csirke húst eszik általában megy a hasa és nagyon büdöset pukizik :D

De egyébként a tápban is van csirke amit eszik a kutya. Úgy tudom a Brit-ben is van, csak a Brit Care-ban nincs.

2012. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát csak allergia vizsgálattól lesz papírod erről de elég durva összegbe kerül,80 ezer ft :/ mi nem kértünk mi tudtuk hogy a csirkétől van egyértelmű helyzet volt.

Sok kutya allergiás rá amúgy,egyszerűen csak kikerüljük,nem adunk neki,sőt semmiféle szárnyast,inkább nem kockáztatok:)

2012. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ok köszi a válaszokat!
2012. jún. 12. 13:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem a húsra allergiásak, hanem nem bírja a gyomruk a kétféle ételt.

Nekem minden kölyköm a táphoz kapott főtt ,darált marhát, nyulat, stb. Sosem volt baj vele.

2012. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pont mind a kettő pont nem bírja ugyanazt?!?!
2012. jún. 12. 16:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!