Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám már egyszer elkapta...

Pit Bull Forever kérdése:

A kutyám már egyszer elkapta a parvovírust, ez kb 5-6honapja volt és most megint rosszul néz ki ugyan azokkal a tünetekkel mit csináljak hogy megállítsam a vírust, nem akarom ugyan azt átélni mint nemrég!?

Figyelt kérdés
A kutyám már egyszer elkapta a parvovírust és nehezen de felgyógyult belőle, ez kb 5-6honapja volt és most megint rosszul néz ki ugyan azokkal a tünetekkel mint régebben, mit csináljak hogy megállítsam a vírust vagy valami mert nem akarom ugyan azt átélni mint nemrég!?

2012. jún. 12. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Orvos?
2012. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el állatorvoshoz.


Nincs beoltva ellene egyébként? Az enyémek oltva vannak, nem első kutyák ráadásul, de még sose történ ilyen velünk.


Jobbulást a kutyusnak!

2012. jún. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Orvos. Bár én sem értem,hogy ha be van oltva ellene akkor hogy kaphatta el újra??

Én úgy tudom,hogy olyan mint a bárányhimlő. Ha egyszer elkaptad akkor nem kapja el még egyszer az ember mert a szervezete tud védekezni ellene.

2012. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az oltás, féreghajtás és az ivartalanítás rendkívül fontos dolog az állattartásban. Megakadályozza a felesleges halált. Ezen kívül még a chip található meg a felelős állattartás kelléktárában, ami szintén életet menthet. Keress egy olyan orvost, aki ezekkel tisztában van, mert a kutyádnak nem lehet mindig szerencséje...
2012. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
így van. ha egy kutyát rendszeresen, kölyökkorától visznek állatorvoshoz, szinte 100%, h megkapja a szükséges védőoltást, beleértve az ismétlőt is. ez a te felelősséged, mivel a kutya ilyen értelemben nem tud gondoskodni magáról. egyszer már megúszta szegény, ne kísértsd tovább a sorsot. otthon, a boszorkánykonyhádban semmit sem tudsz kikeverni a parvo ellen, nem is értem, hogy gondolod... vidd orvoshoz, h megfelelő ellátásban részesüljön
2012. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy kutya töbször is meghphatja attol független hogy be van olta ez atto függ hogy milyen a szervezete,a kutyám 8honap alatt elég sok betegséget össze szedett és ez nem rajtam mult,mert én mindent meg teszek érte mivel szeretem,nem azért irtam ki ezt a kérdést hogy engem oszatok!!! és természetesen elviszem orvoshoz,szerinted mit akartam vele csinálni.............................
2012. jún. 12. 12:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha be van oltva szerintem nem igazán kaphatja el...
2012. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"és természetesen elviszem orvoshoz,szerinted mit akartam vele csinálni......"


5. vagyok. ne haragudj, eszemben sem volt sértegetni téged. a kutyádnak parvoja van valószínűleg, szerinted minden oltást megkapott és szerinted is egyértelmű, h orvoshoz kell vinned. nem kötekedek, csak akkor viszont nem értem, h miért írtad ki a kérdést és végül is mit kellene megválaszolnunk...

2012. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most adtam neki normaflórt ami jót tesz a hasának és megnéztem amit kihányt műanyag darabok voltak benne amit nem is értem hogy hol szedett össze,szóval lehet h mégsem a vírus,hanem amit megevett nem tudta megemészteni és ezért fájt a gyomra ezért ette a füvet,szőlő cukros vizet is itattam vele,remélem nem sértette meg belülről amit megevett és jobban lesz...ne haragudj csak nagyon szeretem a kutyámat és nagyon aggódok érte amit írtál úgy jött le mintha rossz gazdiként minősítenél,de m1 már meg nyugodtam kicsit,de megnézetem egy orvossal is hogy biztos ne legyen semmi baja...egyébként azért írtam ki mert itt ahol lakom nem tudom elvinni orvoshoz,szóval addigra kértem tanácsot amíg el nem tudom vinni máshova!
2012. jún. 12. 13:25
 10/12 anonim ***** válasza:

semmi baj. egy kicsit talán én is felpaprikáztam magam, mert a kérdésedből nekem tényleg úgy tűnt, h nem akarod orvoshoz vinni. legalább tisztáztuk :-)


jobbulást a kutyádnak!

2012. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!