Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mégis ki írta ezt a listát?

Mégis ki írta ezt a listát?

Figyelt kérdés

Top 10 legrosszabb kutyafajta gyerek mellé:


[link]


Nem csak a fajták felsorolása bosszant nagyon, hanem a fajta leírások is, annyira "amatőr", mintha 30 évvel ezelőtt írták volna, vagy nem tudom.


Például:


"A chihuahua ideges természet, nehezen lehet a "kedvében járni". Ragaszkodik a területéhez, és hajlamos megtámadni az embereket, ha fenyegetve érzi a helyét. "


vagy:


"Rottweiler

Harapása végzetes lehet, ezért nem jó feldühíteni. Ez a fajta képes arra, hogy egyik percben a család legjobb barátja legyen, a másik percben pedig nekitámadni valakinek. "


2012. jún. 12. 15:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

Ez szerintem hulyeseg!!!

De az igaz,hogy a roti harapasa a legerosebb,el is torheti a csontot,de azert mar tulzas,hogy egyik percben barat,masik percben meg megtamas.

2012. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Kovács Andrea (25 éves) írta.

[link]

2012. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Biztos ért a kutyákhoz, valószínű tapasztalatból ír.... ez kb olyan, mint amikor mutattak 1 kutyát híradóban hogy megtámadott valaki, valamilyen 56 féle fajta keverék de simán le németjuhászozták.
2012. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Ez a lista egy nagy baromság. sokszor írták azt egy fajtához, hogy agresszív. Pedig egy kutya sem agresszív, csak a felelőtlen gazdik teszik azzá őket.
2012. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Dalmata, Bokszer York-i te jó ég ezt már megint valami h* p* írta aki nem veszi fáradságot hogy utána nézzen a dolgoknak!!!

Sokan meg benyelik....Hála a netes "újságoknak" ahol senki sem nézi át tüzetesen hogy mi kerül ki megint félreinformálódhatunk....

Legutóbb a rákról és a cukorbetegségből való kigyógyulásról olvastam akkora baromságot!!!!!!!!

ááááááh hogy fel tud idegesíteni....

2012. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Ria6 ***** válasza:
55%
Nekem Rotim volt a világ legjobb kutyái közé sorolnám ha normálisan nagy odafigyeléssel és odaadással nevelik egy remek kutya lessz belöle. Az hog yegyik pillanatban a család legjobb barátja a másik pillanatban támad nem cáfolom, támad de tuti hogy NEM a családját hanem a családja védelmében és csak akkor ha az indokolt. A kutya nem hülye de annál több a birka hozzá nem értő kutyatartó aki még arra sem veszi a fáradságot hogy utána olvasson a kutyatartás mikéntjének. Rotit meg olyan ne tartson akinek nincs ideje kedve foglalkozni a kutyával mert nem egy öleb.
2012. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ez az! Szerintem a leghűségesebb, legcsaládcentrikusabb közé tartozik a Rottweiler, a Dobermann és a Pitbull, ráadásul a Roti és a Dobi a 10 legokosabb kutyafajta között is ott van. Akkor mit keresnek ezen a "listán"?


Borzasztó.


És ez nem sért valamilyen jogszabályt? Hogy így félre vezetik az embereket?

2012. jún. 12. 16:01
 8/19 A kérdező kommentje:
Kovács Andrea. Pff. Lehet valahol jelenteni ezt a cikkét? Hogy abszolút hozzá nem értő? Laikus minek ír cikket?
2012. jún. 12. 16:04
 9/19 anonim ***** válasza:

Olyan ez az írás mintha azt feltételezné hogy a gyermek fogja nevelni a kutyát, ez pedig semmilyen kutya esetén sem lehetséges.(pl : mégis inkább felnőtteknek ajánlják, akik tudnak bánni velük. )

Miközben a címben a "gyerek mellé" szerepel ami az én értelmezésemben az hogy 1 vagy több felnőtt ember közelében gyerek és kutya is van amiből alapjában következik hogy a felnőtt neveli kutyát és a gyereket is, ebben az esetben ez a lista pedig egyáltalán nem állja meg a helyét.

Viszont minden kutyára rámondható hogy gyereknek nem való...sőt ez egy bizonyos kori minden állatra igaz........

2012. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Aki ezt írta az hülye. Nekem eddig csak Dobermannom volt (6 eddig), és hihetetlenül családcentrikus kutya. De a többit olvasva is lerí róla, hogy baromság.
2012. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!