Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border Collie jó kutya? Ha...

Border Collie jó kutya? Ha van, képet is linkelhettek a tietekről!

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 19:10
 1/7 anonim válasza:
jo kutya, nagyon jol tanithato, de rengeteget kell vele foglalkozni, különben szétszed mindent :)
2012. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó kutya, de időigényes. :)
2012. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A világ legokosabb kutyája. Nagyon szép, nagyon okos, könnyen tanítható. Sajnos nekem nincs, de majd biztos lesz valamikor.
2012. jún. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Night of The Wolves válasza:
A kedvenc kutyám! [link]
2012. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fantasztikus kutya, de én ajánlanám, hogy nézz utána -leginkább fórumokon-,hogy milyen a helyes tartása. Valóban felkészült, időt nem sajnáló, tudatos gazdit kíván. Nem mindenkinek való ez a fajta, és a legszörnyűbb látni azt, hogy az emberek próbálnak megszabadulni az 5-7 hónapos Borderüktől, mert nem bírnak vele. Tessék az én szépségem:

[link]

2012. jún. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 klopusz ***** válasza:

Okos, intelligens, hihetetlenül jól tanítható.

Mozgásigénye óriási, nem véletlen, hogy dog dancing és agility versenyeken állandó szereplő, de önnyen makacs, önfejű.

2012. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) pontosan mennyit jelent a nagy mozgasigény?egy hatalmas kert,napi 1 hosszú séta és hétvégenkénti kutyasuli elég?meg persze mindennap sok játék + törődés:)) tényleg szeretnék egy nagyon mozgékony kutyát aki jár velem futni és mindig kész egy kis túrázásra..:)
2012. jún. 13. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!