Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hany napig tart a parzasi...

Hany napig tart a parzasi idoszak szukaknal?

Figyelt kérdés
Ugy ertem verzes utan,mikor mar felveszi a kant.Kb tegnap kezdte,de tegnap estig csak egyszer probalkozott nala a kanom,majd raszoltam,abbbahagyta.Estere kezdte ujra,egymas utan tobbszor probalta,aztan ejszakara kulon tettem oket.Most reggel kiengedtem hozza,es most mar tobbszor beprobalkozott,ismet raszoltam,most alusznak,egyelore meg nyugi van.Kb hany napig hajlando felvenni a szuka a kant es meddig fogamzokepes?Nalunk kisse elhuzodott a dolog,Tegnap volt a 15-ik napja,es csak tegnap ota nem verzik.

2012. jún. 13. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Te komolyan azt gondolod, hogy azért mert egy nap 5x rászólsz, attól nem fognak pározni? Ha majd a szuka tényleg hajlandó felvenni a kant, akkor a nyakörvénél fogva sem fogod tudni elrángatni a kant, és elég lesz, ha 5 másodpercig nem figyelsz rájuk.

Mellesleg elég nagy kicseszés mindkét kutyáddal szemben, amit csinálsz. Vagy vidd el a tüzelés idejére az egyiket máshová, máshoz, vagy ivartalaníttasd őket.


Egyébként olyan 4-6 nap.

2012. jún. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kepzeld hogy pont azert szeretnem megoldani a helyzetet,mert tuzeles utan ivartalittatni szeretnem a szukat.Ez az elso tuzelese,ez is jo keson jott,es az orvos azt mondta csak utana ivartalanittassam.El vannak zarva egymastol,ha elolvastad rendesen,egesz ejszaka is el voltak zarva,csak kivittem reggel az udvarra ahol a kanom van,hogy pisiljen,kakaljon,mivel csak egy udvarom van,megsem vegeztethetem a dolgat a hazban vele.Mivel meg maradt kint,mert jol erezte magat,kicsit kint hagytam,es azert szoltam a kanra,utana lefekudtek,majd azota mar ujra elzartam oket egymastol.Mashoz nem vihetem,mivel nagyon felos a kutyam,befogadott kutyakent.Masnal nem maradna meg.
2012. jún. 13. 08:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miert kell egy kerdes kapcsan lecseszni az embert,foleg anelkul hogy tudja barki is mi van mogotte.
2012. jún. 13. 08:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocs, igazad van, eltúloztam. Ne haragudj!

De sajnos akkor is tartom, ha a szuka a tüzelés azon fázisában lesz, amikor tényleg hajlandó felvenni a kant, akkor nehéz dolgod lesz. A kan be fog gőzölni. Szerintem 1-2 napon belül várható, hogy a szuka megáll a kannak, és ez is néhány napig eltart majd.

2012. jún. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elég késői, általában a 9-14 napon veszik fel a kant.
2012. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy hétre tuti számíthatsz.
2012. jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!