Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámmal kapcsolatban szeretn...

Kutyámmal kapcsolatban szeretnék kérdezni? (lent)

Figyelt kérdés
a kutyám holnap lesz egy hónapja hogy meghalt szegénykém :( 3 napig szenvedett egy szaros béka miatt mert valami mérget ráspriccelt.. és pár napja meghalt a macskám akivel nagyon szeretett játszani.... lehet ebben valami összefüggés? illetve mi lesz a kutyák halála után mi történik vele? a kutyáknak is van lelkük? vagy ők is a mennybe kerülnek??
2012. jún. 13. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Részvétem! Én is nemrég vesztettem el a kutyámat. Lebénult és nem lehetett megmenteni :( A kezeim közt ment el :(

Én hiszem, hogy ő már egy jobb világban van. És egyszer majd ott újra velem lehet.

2012. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hajaj. Sajnálom :(

Jó lenne tudni, hogy milyen béka volt. Nálunk is élő varangyok valóban nagyon veszélyesek lehetnek. Azt viszont kétlem, hogy a macskád emiatt halt volna meg.

Vallási megközelítésből: a Biblia nem tér ki ilyesmire, a Korán sem, a hindu vallás szerint viszont az állatok az istenek egyfajta megtestesítői.

2012. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Resztvetem!Nagyon sajnalom!

Szerintem van lelkuk az allatoknak is,mint az embereknek.

2012. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ezt olvasd el,én ebbe hiszek :(


[link]

2012. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

minden kutya a menybe jut!

hiszen jobban szereti a gazdáját ,mint saját magát:)

gyászold meg,szeretetben !

2012. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
természetesen lehetséges nekem is volt 2 kutyám az mindig eggyütt játszottak és az egyik nagyon öreg voolt és amikor az meghalt rá 2 nappal a másik kutyám is meghalt de az öreg kuutya halálától egyészen a saját haláláig vonyítottt A LÉNYEG AZ HOGY TERMÉSZETESEN LEHETSÉGES!!!!AM ŐSZINTE RÉSZVÉTEM!!!!!!!!!
2012. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!