Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az Atlas...

Mi a véleményetek az Atlas Bike típusú kerékpárra szerelhető kutya kosárról?

Figyelt kérdés
Ha valaki ismeri, melyiket ajánlaná bishon havanese kutyus számára? Köszönöm

2012. jún. 14. 07:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy rohadt drága:) Én anno a Decathlonban néztem bringás kosarat, ott volt 7000, átmentem az Auchanba, ott ugyanaz 2500-ért. Kibéleltem, és remekül utazgat benne a kutyám.

Persze ha van rá pénzed, akkor vedd meg, hisz ha jól láttam, ez kifejezetten kutyaszállításra tervezték, tehát biztos praktikus.

2012. jún. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2012. jún. 14. 09:13
 3/9 anonim ***** válasza:

.....hát azért nem mindegy, hogy mennyit és mire használod.

Ha sokat viszed magaddal, esetleg hosszabb túrákat tervezel, azért igenis kijár a kutyádnak egy biztonságos és kényelmes hely, mert hosszú időt kell benne eltöltenie.

Üdv.

2012. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

miért ?? nincs lába??

kicsit biztos képes futni a bicaj mellet,5-10 km meg sem kottyan egy kutyának,persze,egy edzésben lévő felnőtt kutyának!

a kosár jó dolog,lényeg.hogy a körmei ne akadjanak el,és legyen benne biztonsági öv. a kiugrás meggátolására!

2012. jún. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Amint tudjuk, a kutyának 4 lába van, és igen, tud futni is vele, de nem hiszem, hogy hosszabb túránál kilométereket kellene szaladnia a bicikli mellett, ezért is gondoltam kosárra. Az embernek is van lába, mégis felül a biciklire...

Félretéve a felesleges gondolatokat, azért gondoltam a kosárra, mert hosszabb utakra szeretnénk menni, és ez biztonságosnak tűnik.

2012. jún. 14. 11:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Muti egy linket:D
2012. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2012. jún. 17. 17:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól néz ki.De müanyag...lehet eltörik nem?
2012. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Műanyagból van, de elég masszívnak tűnik, azóta megrendeltem. Azt az egyet bánom, hogy nem az egyel nagyobb méretet rendeltem, árban nagyon kicsi volt a különbség, de azt hittem sokkal méretesebb lesz, azért maradtam a kisebbnél. Belefér a kutyusom, nagyon élvezi, talán kicsit kényelmesebb lett volna a nagyobb. Ha valaki venni szeretne, annak azt ajánlom, hogy kb. yorki kutyus méret felett inkább a nagyobbikat rendelje.
2012. jún. 18. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!