Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pit bull és Amstaff tartók!...

Pit bull és Amstaff tartók! Ti mivel etettek? Adtok valami pluszt még az eledelhez?

Figyelt kérdés

Leginkább hobby/sport kutyások érdekelnek.Nem a kiállításra járók.:)De persze ők is nyugodtan írjanak!

Mennyibe jön ki 1 hónapra a kaja ára?Mivel etettek?Mennyit eszik kb. a kutyus?



2012. jún. 14. 11:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A kutya a súlyának megfelelő mennyiségű tápot kapja nálunk, 6 hónapos és kb 18-20kg (amstaff szuka)ami az esetében 311g kaját jelent naponta 2 felé elosztva. :) Royal Canint medium juniort eszik, mert olcsóbban meg tudjuk venni, így a 20kg nekünk 14ezer ft, ezt eszi vagy másfél hónapja de tuti van még belőle 6-8kg :)Hobby kutyáról van szó amúgy :)
2012. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi!!!:D
2012. jún. 14. 11:33
 3/19 noesamuel ***** válasza:

csak táp. van egy táblázat a kajazacsi oldalán, hogy x kg-os, és y korú kutya mennyi tápot kapjon, de az csak írányba állít, ténylegesen a kutyán fogod látni, hogy mennyi kaja kell neki(ha sovány többet, ha dagi kevesebbet)

20féle táp létezik, jók/rosszak vegyesen, ha jó minőségű a táp, nem kell neki semmi sem pluszban. és szerintem is a royal canin a legjobb ár/érték, bár én nem azt adom neki. a havi kvárté 15000.-, de én kis kiszerelésben veszem, többször, ami nem gazdaságos.

2012. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon nem jó tápot kapnak.Fiesta 4%- os hústartalommal...De jelenleg(!) nem nagyon engedhetünk meg jobbat/drágábbat...
2012. jún. 14. 13:32
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem adnék Royal Canint, tele van kukoricával, és bazi magas a fehérjetartalma. Egyébként pedig ennél olcsóbban sokkal jobb tápok is vannak.

Pl. Brit Care-t nézd meg!

[link]

2012. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kiegészíted nekik valamivel? Pl. husival, zöldséggel ilyesmikkel?
2012. jún. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is Fiestával etetek,de én adok hozzá főtt zöldséget,és főtt húst.
2012. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen nyersen esznek répát és farhátat(kicsit ritkán) nyers tojást és mèzet.Utolsó!Neked milyen a kutyusod?
2012. jún. 14. 14:16
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem Amstaffjaim vannak! :)

Utolsó voltam! :)

2012. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

nekünk egy 2 hónapos Amstaff van és a Purina Dog Chow-t kapja és még mellé házi kosztot és kálcium multivitamint:)A 3 kg. Dog Chow 3 ezer köröl van de sokáig elég hisz nem eszik sokat.

Nem kiállítási kutyus:)Mennyi idős a kutyid?

2012. jún. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!