Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Oké, lehet a történet furán...

Oké, lehet a történet furán hangzik, de kajalopós kutyámmal kapcsolatban segítség kéne?

Figyelt kérdés
szóval a kufyatápot a fészerben tartjuk. mikor nemrég kinéztem az ablakon, azt láttam, hogy a kutyám egy zsák táppal a fejére húzva szaladgál fel-alá. kirohantam, de már tudtam, hogy a táp fele a gyomrában volt. rászóltam, elzavartam, a tápot elzártam. mint rájöttem, valaki tegnap nyitvahagyta a fészerajtót, tehát tudom, hogy nagyrészt a mi hibánk. mérgemben még ott helyben földhözvágtam valamit és bejöttem. (igen, tudom, valami indulatkezelő-tanfolyam kéne nekem).kb. 10 perccel az incidens után kimentem hozzájuk. a kutyám csak messziről nézett, nem jött oda (nem mert talán odajönni) hozzám. szerintetek tudja, hogy rá voltam mérges, vagy csak méregzsáknak néz?
2012. jún. 14. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudja h rá voltál mérges.
2012. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké, akkor wzwk szerint volt értelme vergődnöm. utána viszontbehívtam kioldásként. azért legyen kajamegvonás egy ideig vagy felesleges?
2012. jún. 14. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudja hát, ez még bőven rajtakapásnak minősül.
2012. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kajamegvonás büntetésből értelmetlen, inkább kérdés h nem falt-e be túlságosan.
2012. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, a kajamegvonást megérti, de ettől függetlenül jöhet, hiszem kiszolgálta magát mára :D
2012. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az biztos, olyan mint egy hordó.a sétát nyugdíjas tempóban tudtuk le, mert ment volna, de nem bírt. :)
2012. jún. 14. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!